Úvod Správy Juniori Belasá U21 v nedeľu dopoludnia privíta Dubnicu

Belasá U21 v nedeľu dopoludnia privíta Dubnicu

Úvodný výkop je o 10:30.

Počas asociačného termínu pokračuje II. liga, ktorá má na programe svoje siedme kolo. Belasá U21 v ňom privíta Dubnicu nad Váhom, a chce dosiahnuť svoje prvé víťazstvo v sezóne. Úvodný výkop je v nedeľu o 10:30 na Pasienkoch.

Držitelia permanentiek majú vstup na zápas zahrnutý v cene svojej permanentnej vstupenky, na mieste budú dostupné aj zápasové vstupenky. Priamy prenos zo stretnutia odvysiela Huste.tv.

Belasá U21 je po šiestich kolách na 15. mieste so ziskom jedného bodu, Dubnica nad Váhom je dvanásta, keď získala päť bodov. Aj pohľad na tabuľku jasne hovorí o dôležitosti tohto duelu.

„Vnímame to ako šesťbodový zápas, v ktorom veľmi chceme uspieť. Je to pre nás šanca nadýchnuť sa po dobrom výkone v Trebišove, kde sme cítili krivdu, no taký je futbal, a body nám nikto nevráti. Celý týždeň sme sa poctivo pripravovali a urobíme maximum pre víťazstvo,“ povedal tréner belasej U21 Vladimír Gála.

Dubnica nad Váhom v úvodných dvoch kolách prehrala, odvtedy však nazbierala 5 bodov za víťazstvo nad Námestovom a remízy v Trebišove a s Bardejovom. V rámci spolupráce s Trenčínom za Dubnicu pravidelne nastupujú hráči, ktorí majú v AS menšie zápasové vyťaženie.

„Dubnica nad Váhom má spoluprácu s Trenčínom a svoj herný koncept. Budeme sa snažiť eliminovať ich silné stránky a konečne premeniť naše šance. Potrebujem zlomiť tie detaily vo svoj prospech a na našu stranu. Chceme sa prezentovať naším futbalom a pobiť sa o tri body. K dispozícii budú aj naši mladí hráči, ktorí dnes cestovali s A-tímom na pohár do Málinca. Verím, že to pre nich bude pozitívny impulz,“ doplnil Vladimír Gála.

Úvodný výkop duelu ŠK Slovan Bratislava U21 – FK Dubnica nad Váhom sa začína v nedeľu 5. septembra o 10:30. Priamy prenos vysiela Huste.tv.

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Guram Kašia po prípravnom zápase v Salzburgu.
Pozrite si zostrih z prípravného zápasu.
Hodnotenie asistenta trénera Borisa Kitku po prípravnom zápase FC Red Bull Salzburg – ŠK Slovan Bratislava (1:0).

Neprehliadnite

Využite možnosť podporiť Akadémiu ŠK Slovan.
Na Tehelnom poli sa začalo s výmenou trávnika.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.