Úvod Správy Vstupenky Vstupenky na Olympiakos v predaji!

Vstupenky na Olympiakos v predaji!

Vstupenky sú v predaji on-line i na pokladniciach štadióna.

Vstupenky na odvetu play-off Európskej ligy s Olympiakosom Pireus (štvrtok 26. augusta o 20:45 na Tehelnom poli) sú už v predaji. Vstupenky kupujte on-line na Ticketmedia.sk.

ŠK Slovan si na tento zápas vybral režim „OTP,“ maximálna kapacita je teda 75 %, a konkrétne 16 711 divákov. Odporúčame si čo najskôr zakúpiť vstupenku, jednak z dôvodu očakávaného vysokého záujmu, a taktiež pre prípad, ak by Bratislava „padla“ do oranžovej farby, pri ktorej by kapacita klesla na 50 %.

Cenník

Kategória Sektory Cena vstupenky Cena pre permanentkára 30% zľava
Kotol C101 až C104 14,00 € 9,80 €
III. kat. C201 až C206, D101 až D208 16,00 € 11,20 €
II. kat. B101 až B209 18,00 € 12,60 €
I. kat. A101 až A103, A109 až A111, A201 až A204 23,00 € 16,10 €
Premium A104, A108 30,00 € 21,00 €


Vstupenky sú v predaji nepretržite online na https://ticketmedia.sk/performance/931/SK-SLOVAN-BRATISLAVA-vs-OLYMPIACOS-FC

Otváracie časy pokladnice na štadióne

Na pokladnici štadióna Tehelné pole bude prebiehať predpredaj vstupeniek, kde si môžete zakúpiť vstupenku, uplatniť svoje predkupné právo alebo si zakúpiť zľavnenú vstupenku.

26.8. štvrtok od 15:00 – do výkopu 

Zľavy pre deti, seniorov a ZŤP:

50% zľava na nákup vstupenky pre dieťa do 15 rokov

30% zľava na nákup vstupenky pre dôchodcov a ZŤP

Zľavnené vstupenky je možné si zakúpiť iba na pokladnici štadióna Tehelné pole (viď vyššie otváracie časy pokladnice)

 

Predkupné právo pre permanentkárov

Majitelia permanentných vstupeniek dnes obdržia mail od Ticketmedia s predkupným právom na tento zápas. Predkupné právo si môžu uplatniť od utorka 17.8. až do štvrtka 19.8. do 17:00. V prípade, že si majiteľ permanentky v stanovenom čase neuplatní svoje predkupné právo, systém automaticky uvoľní jeho miesto do voľného predaja. Permanentkár môže nákup vstupenky zrealizovať on-line alebo na pokladnici štadióna (viď vyššie otváracie časy pokladnice). Permanentkárovi bude automaticky prepočítaná cena vstupenky už so zľavou 30%.

 

Predkupné právo pre permanentkárov, ktorí boli presadení (A105, A107, čiastočne A104 a čiastočne A108)

Majitelia permanentných vstupeniek, ktorí museli byť z dôvodu COVID opatrení presadení, obdržia dnes mail od Ticketmedia s predkupným právom ešte na pôvodné miesta. Permanentkár môže nákup vstupenky zrealizovať on-line alebo na pokladnici štadióna (viď vyššie otváracie časy pokladnice). Permanentkár zrealizuje nákup vstupenky na pôvodné miesto so zľavou 50% a v piatok 20.8. obdrží z mailu ticketing@skslovan.com elektronickú vstupenku už na nové miesto, ktoré mu bolo pridelené a ktoré je aj označené nálepkou na sedadle. Predkupné právo je možné si uplatniť od utorka 17.8. až do štvrtka 19.8. do 17:00.

 

Predkupné právo pre fanúšikov, ktorí si zakúpili vstupenky na zápas s Lincoln Red Imps

Fanúšikovia, ktorí si zakúpili vstupenky na zápas s Lincoln Red Imps dnes obdržia mail od Ticketmedia s predkupným právom na tento zápas. Predkupné právo si môžu uplatniť od utorka 17.8. až do štvrtka 19.8. do 17:00. V prípade, že si fanúšik v stanovenom čase neuplatní svoje predkupné právo, systém automaticky uvoľní jeho miesto do voľného predaja. Fanúšik môže nákup vstupenky zrealizovať on-line alebo na pokladnici štadióna (viď vyššie otváracie časy pokladnice). V prípade, že ste neobdržali mail s predkupným právom, patríte do skupiny fanúšikov, ktorí si zakúpili vstupenky na zápas s Lincolnom práve na miesta, kde sú zakúpené permanentky. Majitelia týchto permanentných vstupeniek nevyužili svoje predkupné právo na zápas s Lincolnom a preto systém uvoľnil tieto miesta do predaja, ktoré ste si zakúpili na zápas s Lincolnom. Preto si prosím zakúpte vstupenky z voľného predaja.

 

OTP režim a podmienky vstupu na zápas

Organizátor zápasu ŠK Slovan Bratislava – Olympiakos FC sa rozhodol organizovať zápas v režime OTP a to podľa platnej vyhlášky č. 241 vydanej ÚVZSR. Režim OTP oprávňuje vstup na športové podujatie pre osoby, ktoré spĺňajú aspoň jednu z týchto podmienok:

  1. osoba je plne očkovaná alebo
  2. osoba je otestovaná, pričom sa môže preukázať antigénovým testom nie starším ako 48 hod od odberu alebo PCR/LAMP testom nie starším ako 72 hodín od odberu alebo
  3. osoba, ktorá prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako 180-dňami alebo
  4. osoba do 12 rokov, ktorá je podľa vyhlášky braná ako zaočkovaná osoba a preukazuje sa iba dokladom, ktorý vie určiť vek osoby (kartička poistenca)

 

Za plne očkovanú osobu sa na účely tejto vyhlášky považuje:

  1. a) osoba najmenej 14 dní po aplikácii druhej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s dvojdávkovou schémou,
  2. b) osoba najmenej 21 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s jednodávkovou schémou,
  3. c) osoba najmenej 14 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19, ak bola prvá dávka očkovania proti ochoreniu COVID-19 podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID19, alebo
  4. d) osoba do 12 rokov veku

 

V prípade, že bezpečnostná služba na štadióna neumožní osobe vstup na štadión z dôvodu, že osoba sa nebude vedieť preukázať minimálne jednou z vyššie uvedených podmienok režimu OTP, organizátor nie je povinný vrátiť osobe finančné prostriedky za zakúpenú vstupenku.

 

Upozornenie pre fanúšikov hosťujúceho klubu:

Vzhľadom na aktuálne cestovné obmedzenia a s cieľom minimalizovať riziká súvisiace s ochorením COVID-19 prijal výkonný výbor UEFA rozhodnutie o zákaze účasti hosťujúcich fanúšikov na zápasoch európskych súťaží UEFA.

ŠK Slovan Bratislava bude v rámci plnenia svojej povinnosti dodržiavať uvedené rozhodnutie výkonného výboru UEFA a pri vstupe na štadión dôsledne kontrolovať fanúšikov. Každý fanúšik bude povinný preukázať sa ID kartou (pasom) pri vstupe na štadión a v prípade, ak pri kontrole bude zistené, že ide o fanúšika hosťujúceho klubu, bezpečnostná služba štadióna neumožní vstup takejto osoby na štadión, a to bez nároku na vrátenie finančných prostriedkov za zakúpenú vstupenku.

 

Notice for visiting fans:

In the view of the current travel restrictions and in order to minimize the risks associated with COVID-19, the UEFA Executive Committee has adopted a decision not allowing the visiting fans to attend UEFA club competition matches.

As part of ŠK Slovan Bratislava ‘s obligation to comply with the mentioned decision of the UEFA Executive Committee, the ŠK Slovan Bratislava will apply entrance control at the stadium. Each fan will be required to present an ID card (passport) when entering the stadium and if the inspection reveals that the fan is representing the visiting club, the stadium security service will not allow such person to enter the stadium without the right to a refund for purchased ticket.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Pozývame vás na majstrovské oslavy.
Martin Schlossár absolvoval ligový debut v belasom.
Mladí slovanisti na Tehelnom poli.

Neprehliadnite

Pozývame vás na majstrovské oslavy.
Chceš byť novým Vladimírom Weissom? Neváhaj a príď na výber do prípraviek ŠK Slovan Bratislava.
Úvodný výkop finále je stanovený na nedeľu 8. mája o 17:30.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.