Úvod Správy Juniori Nepríjemná prehra belasej U21

Nepríjemná prehra belasej U21

Šamorín – Slovan U21 6:0.

Belasá U21 už v piatok odohrala svoj duel 2. kola II. ligy. Našim mladíkom zápas v Šamoríne, ktorý je rezervou Dunajskej Stredy, absolútne nevyšiel.

Ešte v prvom polčase to spočiatku nevyzeralo tak zle. Domáci síce rýchlo otvorili skóre po penalte a následne zvýšili svoj náskok, no belasí mohli streliť kontaktný gól. Po peknej akcii a spätnej prihrávke Matoša chýbali Hubertovi len centimetre, aby prekonal domáceho brankára.

Po prestávke však už belasá defenzíva nestíhala útoky domácich. Martin Trnovský robil, čo mohol, viacero šancí pochytal, no aj tak ešte štyrikrát lovil loptu zo svojej siete. Nevydarený dojem sa belasí pokúsia odčiniť v ďalšom stretnutí, v ktorom v nedeľu 8. augusta o 10:30 vyzvú na Pasienkoch MŠK Púchov.

„Nie je veľmi čo hodnotiť, súper bol lepší a vyhral zaslúžene, k čomu mu gratulujem. My sme im darovali štyri góly. Určite musíme popracovať na defenzíve, robíme veľké chyby, ktoré sa na tejto úrovni neodpúšťajú. Nechcem nijako znevažovať mladých chlapcov, ale takéto chyby sú neodpustiteľné. V prvom polčase mal súper prakticky dve strely, a dal dva góly, my sme síce mali hernú prevahu, ale Šamorín využil to, čo mal, kým my nie. Nechcem povedať, že by bol výsledok krutý, súper jednoducho využil naše naivné chyby,“ zhodnotil tréner tímu Vladimír Gála.

FC ŠTK 1914 Šamorín – ŠK Slovan Bratislava U21 6:0 (2:0)

Góly: 53. a 81. Leginus (prvý z 11 m), 11. Nagy (z 11 m), 30. Owusu, 49. Vrábel, 89. Bögi

Žlté karty: 26. Jančo, 47. Vrábel – 33. Lacko

Rozhodovali: Micheľ – Bobko, Hrenák

Šamorín: Veszelinov – Pančík, Oinkonomou, Nagy (74. Štefanka), Vrábel (61. Boateng), Jančo (61. Demjanovič), Bahi, Owusu (68. Čunta), Malý, Bögi, Appiah (46. Leginus)

Slovan U21: Trnovský – Valentín (67. Mičák), Lacko, Laczkó, Baláž – Hornyák – Hubert, Schlossár (54. Petrák), Habodasz (80. Jackuliak), Rosenberger (67. Haramia) – Matoš (80. Mihálik)