Úvod Správy Juniori Belasá U21 dnes v Šamoríne

Belasá U21 dnes v Šamoríne

Zápas môžete sledovať prostredníctvom Futbalnet.TV.

Belasá U21 si dnes podvečer predohrá zápas druhého kola II. ligy. Naši mladíci sa predstavia v Šamoríne. Úvodný výkop je o 17:00, priamy prenos môžete sledovať na Futbalnet.TV.

Naša U21 v prvom kole podľahla Košiciam 0:3, Šamorín naopak uspel v Bardejove 1:0. „Po krutom výsledku s Košicami sme si zanalyzovali chyby. Celý týždeň sme sa venovali aj efektivite, dbali sme na ňu počas tréningov. Verím, že si otvoríme strelecký účet v novej sezóne, a bude to pre nás iný zápas než pred týždňom. Vieme, že Šamorín vonku a vyhral a teraz to chce doma potvrdiť, no my sme sa zodpovedne pripravovali a chceme bodovať,“ povedal tréner tímu Vladimír Gála, ktorý priblížil aj aktuálny stav mužstva. „Som rád, že zranenie Gabriela Hornyáka, ktorý musel cez polčas s Košicami striedať, nie je vážne, a dnes bude môcť nastúpiť. Do zostavy sa vracia aj Martin Schlossár. V sobotu sa začína dorastenecká liga, takže máme pripravené všetky alternatívy. Dnes s nami budú aj dorastenci Marek Mičák a Martin Kušnír,“ doplnil Vladimír Gála.

Úvodný výkop zápasu ŠTK 1914 Šamorín – ŠK Slovan Bratislava U21 je dnes o 17:00, priamy prenos vysiela Futbalnet.TV.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Kapitán Vladimír Weiss ml. po majstrovskej definitíve.
Cesar Blackman o svojom prvom majstrovskom titule.
Názory trénerov po zápase 5. kola nadstavby Niké ligy o titul 2023/24 ŠK Slovan Bratislava – FC DAC 1904 Dunajská Streda (0:0).

Neprehliadnite

Pozývame vás na zápas s DAC.
Pripravili sme pre vás viacero zaujímavých aktivít.
Vstupenky sú už v predaji.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.