Úvod Správy Fanúšikovia Informácia pre majiteľov permanentiek v sektoroch nad hráčskymi striedačkami

Informácia pre majiteľov permanentiek v sektoroch nad hráčskymi striedačkami

Permanentkárom zo sektorov nad striedačkami ponúkame alternatívne miesta a kompenzáciu.

Opatrenia súvisiace s prevenciou šírenia ochorenia Covid-19 sa dotkli nielen fanúšikov, ale aj hráčov a členov realizačných tímov. Možno ste už stihli zaregistrovať, že náhradníci a viacerí členovia realizačného tímu nemôžu počas zápasov sedieť na striedačke, ale musia zaujať miesta nad ňou v rámci hlavnej tribúny. Klub musí tieto miesta striktne vyčleniť len pre hráčov, realizačné tímy a delegáta zápasu a vytvoriť pre nich oddelenú červenú zónu, v ktorej sa nesmú stretnúť s nikým z externého prostredia.

V tejto súvislosti by sme radi poprosili o pochopenie a ústretovosť majiteľov permanentných vstupeniek do sektorov A105, A107 a čiastočne A104 a čiastočne A108.

V nadväznosti na vyššie spomenuté opatrenia a zabezpečenie „červenej zóny“ pre mužstvá musíme uzavrieť sektory A105 a A107, a čiastočne A104 (sedadlá 28, 29 a 30 vo všetkých radoch), a čiastočne v sektore A108 (sedadlá 1, 2 a 3 vo všetkých radoch). Toto opatrenie sa týka zápasov našej ligy i európskych pohárov a nevieme predpokladať, ako dlho zo strany riadiacich orgánov súťaží potrvá.

Veľmi nás mrzí táto situácia, inú alternatívu však nemáme a sme povinní splniť predpisy, ktoré sú zo strany UEFA, ÚLK a ÚVZ SR prísne vyžadované a kontrolované.

Pre fanúšikov, ktorí majú zakúpené permanentky kdekoľvek do sektorov A105 a A107, alebo na sedadlá 28, 29 a 30 vo všetkých radoch v sektore A104, alebo na sedadlá 1, 2 a 3 vo všetkých radoch sektora A108, sme pripravili dve možnosti.

1. Prvá možnosť – alternatívne miesto a zľavy 50 %

ŠK Slovan Bratislava vám pripraví alternatívne miesto v rovnakej kategórii do vedľajšieho sektora (napr. z A105 do A104, z A107 do A108), čiže do vedľajšieho sektora na hlavnej tribúne. Budeme sa snažiť dodržať umiestnenie čo najbližšie k pôvodnému radu a miestu oproti pôvodne zakúpenému miestu. Nevieme však garantovať rovnaké miesta a rady, pretože v sektoroch A104 a A108, kde vám pripravíme nové miesta, sú už niektoré sedadlá obsadené majiteľmi permanentných vstupeniek.

Ako kompenzáciu vám na všetky domáce zápasy kvalifikačných kôl európskych pohárov v sezóne 2021/22 (v kvalifikácii máme isté ďalšie dva domáce zápasy), poskytneme až 50 % zľavu z ceny vstupenky. Chápeme totiž, čo pre permanentkára znamená garancia svojho miesta. Toto bude platiť už na najbližší domáci zápas v kvalifikácii Európskej ligy s Lincoln Red Imps. 

V prípade účasti v skupinovej fáze ktoréhokoľvek z európskych pohárov vám opäť poskytneme 50 % zľavu z ceny vstupenky na všetky domáce zápasy, a ako kompenzáciu vám na nákup permanentky na sezónu 2022/23 poskytneme zľavu 30 %, čo je opäť o 20 % viac, než budú mať všetci permanentkári.

2. Druhá možnosť – vrátenie permanentky

Ponúkame vám možnosť vrátenia permanentnej vstupenky. Pri vrátení permanentnej vstupenky vám vypočítame sumu na vrátenie peňazí z minulej sezóny. Veríme však, že aj napriek nepríjemnej situácii zostanete našim verným permanentkárom a využijete nami ponúknuté alternatívne miesto a kompenzácie uvedené v prvej možnosti.

Ako využiť prvú možnosť? (alternatívne miesto a zľava 50%)

V piatok 30. júla obdržíte mail od Ticketmedia.sk s predkupným právom na domáci zápas 3. kola kvalifikácie Európskej ligy, ktorý sa bude hrať v utorok 10. augusta o 20:30 na Tehelnom poli. Keď kliknete na priložený link na nákup vstupenky, po prihlásení sa vám zobrazí košík so vstupenkou na vaše pôvodné miesto a už s prednastavenou cenou so zľavou 50 %. Zrealizujete nákup vstupenky a na mail vám príde vstupenka ešte s pôvodným miestom. Táto vstupenka však nebude platná a bude v turniketoch vyblokovaná. Nemusíte sa však ničoho obávať, pretože vo štvrtok 5. augusta vám zašleme novú vstupenku už s novým priradeným miestom. Toto nové miesto bude vyhradené pre vás počas všetkých zápasov, pokiaľ bude platné opatrenie ohľadne červenej zóny a vyššie uvedené sektory budú musieť byť uzatvorené. Vaše nové miesto označíme nálepkou, na ktorej bude uvedené vaše pôvodné miesto.

Prečo Vám pošleme vstupenky až vo štvrtok 5. augusta?

Z dôvodu, že od 30. júla až do 4. augusta bude prebiehať “predkupné právo” pre permanentkárov. Po ukončení „predkupného práva“ vám 5. augusta odošleme platnú vstupenku s novým miestom.

Ak si nekúpim vstupenku na 3. kolo kvalifikácie Európskej ligy, ako sa dozviem o alternatívnom mieste?

Všetkým majiteľom permanentných vstupeniek, ktorých sa týka zmena miesta, zašleme e-mail o novom alternatívnom mieste.

Ako to bude na zápase s Trenčínom?

Na zápas s Trenčínom využijete svoju permanentnú vstupenku a usadíte sa ľubovoľne na voľné miesto mimo sektorov A105 a A107 (tie budú vyblokované).

Ako to bude na ďalšie ligové zápasy?

Na všetky ligové zápasy využijete svoju permanentnú vstupenku, avšak usadíte sa už na svoje nové miesto, o ktorom vás budeme informovať e-mailom, a ktoré bude už označené nálepkou na sedadle. Nálepka bude obsahovať vaše pôvodné miesto a vaše krstné meno.

Ako využiť druhú možnosť? (vrátenie permanentky)

V prípade, že ste sa rozhodli vrátiť permanentnú vstupenku, prosím kontaktujte e-mailom oddelenie ticketingu na ticketing@skslovan.com so žiadosťou o vrátenie permanentky z vyššie uvedených dôvodov.


Ďakujeme za pochopenie, vašu priazeň a podporu.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Guram Kašia po prípravnom zápase v Salzburgu.
Pozrite si zostrih z prípravného zápasu.
Hodnotenie asistenta trénera Borisa Kitku po prípravnom zápase FC Red Bull Salzburg – ŠK Slovan Bratislava (1:0).

Neprehliadnite

Využite možnosť podporiť Akadémiu ŠK Slovan.
Na Tehelnom poli sa začalo s výmenou trávnika.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.