Úvod Správy Vstupenky Informácie pre fanúšikov, ktorí prídu na zápas s Young Boys

Informácie pre fanúšikov, ktorí prídu na zápas s Young Boys

Venujte prosím pozornosť organizačným pokynom.

Na zápas ŠK Slovan Bratislava – BSC Young Boys (streda 21. júla o 20:30) môže v zmysle Covid automatu prísť 1000 fanúšikov. Prinášame organizačné pokyny a informácie pre fanúšikov, ktorí sa prihlásili prostredníctvom formulára a prídu na tento zápas.

1. Len cez formulár, resp. so vstupenkou

Na zápas sa dostanú držitelia permanentiek, ktorí sa prihlásili prostredníctvom formulára zverejneného na klubovom webe, a fanúšikovia so zakúpenou vstupenkou. 

2. Vstupy na štadión

Otvorené budú turnikety na vstupoch B1, B2 a B3. Na B-tribúne budú sprístupnené sedadlá v sektoroch B102 až B109, a v sektoroch B202 až B208. 

Odporúčame využiť schodisko z námestia štadióna, resp. schodisko z Bajkalskej ulice.

3. Sedenie v každom druhom rade

Fanúšikovia sedia v každom druhom rade – v nepárnych radoch sa sedí, párne rady zostávajú voľné.

4. Kontrola pri vstupe na štadión

Ešte pred vstupom na štadión pred turniketmi vás prosíme o to, aby sa usporiadateľskej službe preukázali jedným z týchto dokladov:

* negatívny test na Covid-19 nie starší než 24 hodín (antigénový test) alebo 72 hodín (PCR test/LAMP test)

* alebo potvrdenie o prekonaní ochorenia Covid-19 v rozmedzí posledných 180 dní

* alebo potvrdenie o tom, že ste najmenej 21 dní, no nie viac než 90 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti Covid-19 s dvojdávkovou schémou, pokiaľ ešte nebola aplikovaná druhá dávka očkovacej látky

* alebo potvrdenie o tom, že ste najmenej 21 dní, no nie viac než 12 mesiacov po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti Covid-19 s dvojdávkovou schémou, pokiaľ už bola aplikovaná druhá dávka očkovacej látky

* alebo potvrdenie o tom, že ste najmenej 21 dní, no nie viac než 12 mesiacov po aplikácii očkovacej látky proti Covid-19 s jednodávkovou schémou

* alebo potvrdenie o tom, že ste najmenej 21 dní, no nie viac než 12 mesiacov po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti Covid-19, ak bola prvá dávka podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia

* dieťa do 10 rokov veku nepotrebuje ani test a ani potvrdenie, ale musí byť držiteľom permanentky

Na turnikete už stačí štandardne priložiť permanentku, resp. vstupenku, ktorá vás vpustí na štadión. Turnikety však pustia len tých permanentkárov, ktorí boli vopred nahlásení na zápas.

5. Hygienické opatrenia

V zmysle opatrení platí povinnosť mať po celý čas prekryté horné dýchacie cesty rúškom, šatkou, šálom či respirátorom. Pri príchode na štadión a počas pobytu na štadióne prosím dodržiavajte pravidlo R-O-R – rúško – odstup - ruky. Pri príchode na štadión prosím dodržiavajte odstupy, pri vstupe či pri toaletách prosím použite dezinfekciu.

Pokiaľ cítite príznaky respiračného ochorenia alebo zvýšenú teplotu, kontaktujte svojho lekára a vyhnite sa návšteve zápasu. Ak pocítite príznaky ochorenia priamo počas zápasu, opustite prosím podujatie a kontaktujte svojho lekára. 

6. Občerstvenie

Na štadióne nie je v zmysle vyhlášky možné konzumovať jedlá a nápoje.

Pred vstupom B2 sa však bude nachádzať stánok s nealkoholickými nápojmi a pivom. Fanúšikovia môžu tento stánok navštíviť pred zápasom i počas neho. Permanentka vás pustí cez turniket obojsmerne na tribúnu, von a následne späť na štadión. Nápoje však musíte v zmysle vyhlášky skonzumovať pred štadiónom. Prosíme vás, aby ste aj v okolí bufetu dbali na opatrenia, ktoré sú platné aj na štadióne, čiže najmä na odstupy. Ďakujeme. 

Oproti vstupom B2 a B3 je novo-otvorená kaviareň, kde vás pred zápasom i počas neho tiež radi privítajú.

7. Fanshop

Na námestí štadióna bude od 19:00 otvorený fanshop. V predaji budú domáce i vonkajšie dresy vo veľkostiach S po 2XL, taktiež detské dresy, oblečenie z kolekcie Slovan lifestyle (v zľave) a klubové suveníry. Možná je platba kartou, fanshop bude otvorený aj polhodinu po skončení zápasu. Držitelia permanentiek majú pri nákupe vo fanshope zľavu 10 %. 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasá juniorka v príprave na jarnú časť.
Využite možnosť podporiť Akadémiu ŠK Slovan.
Guram Kašia po prípravnom zápase v Salzburgu.

Neprehliadnite

Využite možnosť podporiť Akadémiu ŠK Slovan.
Na Tehelnom poli sa začalo s výmenou trávnika.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.