Úvod Správy Juniori Belasá U21 v prvom prípravnom zápase víťazne

Belasá U21 v prvom prípravnom zápase víťazne

Naša U21 zvíťazila v Púchove 2:1.

Belasá U21, ktorá bude aj v novej sezóne pokračovať v II. lige, odohrala v sobotu svoj prvý prípravný zápas. Slovanisti zvíťazili v Púchove, ktorý je tiež účastníkom druhej najvyššej súťaže, 2:1.

O presné zásahy sa postarali Jakub Baláž a Martin Hubert. „V prvom prípravnom zápase som chcel po dlhom čase vidieť všetkých hráčov. Od začiatku sme boli dobre organizovaní, po zisku lopty sme sa snažili hrať priamočiaro dopredu, z čoho sme sa aj ujali vedenia. Snahy súpera o nakopávané lopty sme vzadu dobre riešili. V druhom polčase síce Trnovský pri šanci Púchova predviedol výborný zákrok, no nepokryli sme odrazenú loptu a bolo vyrovnané. Stále nám vychádzali rýchle brejky, niektoré situácie sme riešili zle, Hubert však po brejku prestrelil brankára a rozhodol o našom víťazstve. Som veľmi rád, že som videl v akcii všetkých hráčov, zápas mal veľmi dobré tempo. Videl som samozrejme aj nedostatky, na ktorých musíme tvrdo pracovať, pretože čas zostávajúci do prvého ligového duelu je krátky. Pevne verím, že budeme po každej stránke pripravení tak, aby sme boli konkurencieschopní každému súperovi v druhej lige,“ povedal tréner tímu Vladimír Gála.

MŠK Púchov – ŠK Slovan Bratislava U21 1:2 (0:1)

Góly: Baláž, Hubert

Zostava: Trnovský (58. Chudík) – Čech (46. Valentín), A. Lacko (60. Galovič), Antálek (46. J. Lacko), Baláž (70. Uhlár) – Hornyák, Schlossár (46. Habodasz) – Jackuliak (60. Hubert), Mihálik (60. Bartoš), Rosenberger (46. Haramia) – Matoš (60. Giesser)

Ilustračné foto: Nándor Fekete

Slovan TV
Aktuálne novinky
Prehľad vystúpení našich reprezentantov.
Pošlite svoje otázky Vernonovi De Marcovi.
Vydražte si dresy a pomôžte dobrej veci.

Neprehliadnite

Prehľad vystúpení našich reprezentantov.
Vydražte si dresy a pomôžte dobrej veci.
Vstupenky si môžete rezervovať cez webovú stránku programu Belasé srdce.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.