Úvod Správy Prípravné zápasy Efektivita odzrkadlená v skóre

Efektivita odzrkadlená v skóre

Hodnotenie Vladimíra Weissa st. po prípravnom zápase so Zlínom (1:1).

Vladimír Weiss st., tréner Slovana: „Zlín dobre behal a bránil, výborne napádal, a mal jednu-dve nebezpečné situácie. My sme takých situácií mali šesť-sedem, najmä v prvom polčase, no naša efektivita bola slabšia než v predchádzajúcich zápasoch. Pre nás to bol dobrý tréning a na naše pomery veľmi dobrý súper. My sme ešte stále v tej príprave, pretože sme veľa fyzicky pracovali, museli sme dobiehať niektoré veci. S hrou som spokojný, v prvom polčase sme si vytvorili veľa šancí, celkovo sme do zápasu dobre naskočili, dobre sme behali. Dnes nám chýbala kvalita v súperovej šestnástke, rovnako pokoj a rozvaha, taktiež pri štandardných situáciách. Dali sme pekný gól, ale také príležitosti mali v prvom polčase Ezekiel Henty či David Hrnčár, ten ich mal dokonca dve. Také šance musíme premieňať. S prístupom hráčom som spokojný, ten bol v poriadku.

V príprave som prakticky všetkým hráčom takmer rovnaký priestor, samozrejme, každý tréner nosí v hlave nejakú zostavu. Sú tu aj zranenia, niektorí hráči prišli do prípravy neskôr, čo je na nich vidieť.

David Strelec je po zranení, nešťastne vynechal majstrovstvá Európy. Vlado (Vladimír Weiss ml., pozn. red.) prišiel dnes na prvý tréning a bude sa pripravovať na sezónu. Bol na majstrovstvách Európy, kde niečo odohral, predtým bol trochu zranený, takže ho musíme fyzicky pripraviť. Uvidíme, či ho za týždeň stihneme pripraviť aspoň na časť duelu so Shamrockom Rovers.“

Slovan TV
Aktuálne novinky
V Banskej Bystrici sa predstavíme v utorok o 16:00.
Zápas bol preložený z dôvodu nepriaznivého počasia.

Neprehliadnite

Už o 16 dní sa opäť stretneme na Tehelnom poli.
Využite možnosť podporiť Akadémiu ŠK Slovan.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.