Úvod Správy Prípravné zápasy Presne vedel, čo chce spraviť

Presne vedel, čo chce spraviť

David Hrnčár po zápase s Admirou Wacker Mödling.

Belasí dosiahli v treťom meraní síl v rámci letnej prípravy na sezónu 2021/22 tretie víťazstvo. O triumf 4:0 nad Admirou Wacker Mödling sa dvomi gólmi pričinil aj David Hrnčár.

Slovanisti mali počas celého stretnutia s účastníkom najvyššej rakúskej súťaže hernú prevahu. Vyšiel im najmä prvý polčas, v ktorom trikrát skórovali a položili základ svojho víťazstva.

„Myslím si, že kľúčová bola naša celková organizácia hry a veľmi dobré napádanie, ktorým sme súperovi robili problémy. Admira sa uchýlila k dlhým loptám, ktoré sme pozbierali a odtiaľ sme vyrážali do protiútokov,“ povedal David Hrnčár.

Odchovanec belasých, ktorý strávil uplynulú sezónu na hosťovaní v Zlatých Moravciach, prežíva zatiaľ vydarenú letnú prípravu. Ku gólu a asistencii ešte zo zápasu s Kapfenbergom dnes pridal ďalšie dva presné zásahy. Na prvý mu prihrával Filip Lichý, na druhý presným pasom Rafael Ratao.

„Obe situácie som riešil krížnou strelou. Presne som vedel, kam chcem loptu umiestniť. Takéto situácie už dlhšie trénujem, veľa som sa im venoval ešte v čase, keď som bol na hosťovaní,“ opísal 23-ročný krídelník svoje dnešné góly.

David Hrnčár vníma letnú prípravu aj ako šancu zabojovať o svoje miesto v tíme. „Každý tréning a každý zápas je bojom o zostavu. Prišiel som do Slovana s ambíciou hrávať, a chcem to dokazovať každý deň. V tíme som sa veľmi rýchlo adaptoval, nebol v tom žiadny problém,“ uzavrel David Hrnčár.

Slovan TV
Aktuálne novinky
V Banskej Bystrici sa predstavíme v utorok o 16:00.
Zápas bol preložený z dôvodu nepriaznivého počasia.

Neprehliadnite

Už o 16 dní sa opäť stretneme na Tehelnom poli.
Využite možnosť podporiť Akadémiu ŠK Slovan.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.