Úvod Správy Fanúšikovia VIDEO: Keď sa Slovan predstavil v Nižnej...

VIDEO: Keď sa Slovan predstavil v Nižnej...

Klub v Nižnej pripravil dokument zo slávneho zápasu.

Najúspešnejší slovenský klub má na Orave početnú fanúšikovskú základňu a vždy, keď pricestuje do tohto regiónu, vyvolá vlnu záujmu. Bolo to tak v prípade pohárových zápasov v nedávnej minulosti, i priateľských meraní síl z dávnejšej histórie.

Slovan Bratislava sa presne 13. júna 1967 predstavil v priateľskom stretnutí v Nižnej. Pre klub z oravskej obce, ktorá sa nachádza v okrese Tvrdošín, to bol zrejme najslávnejší zápas histórie. Belasí tam cestovali pri príležitosti 20. výročia založenia futbalu v Nižnej.

Tri tisícky divákov vtedy videli vysoké víťazstvo Slovana 7:1. Belasí boli v tom čase vicemajstrami Československa, o necelé dva roky očarili futbalovú Európu víťazstvom v PVP.

FK Nižná pri tejto príležitosti pripravil spomienkový video-dokument s dobovými zábermi. Radi sme zareagovali na sympatickú iniciatívu klubu z Nižnej a ponúkame tento dokument aj našim fanúšikom prostredníctvom našich komunikačných kanálov.

Slovan TV
Aktuálne novinky
ŠK Slovan v prvom zápase 2. kola kvalifikácie Ligy majstrov remizoval s BSC Young Boys 0:0. Odveta sa hrá v stredu 28. júla o 20:15 na štadióne Wankdorf v Berne.
Tréner Vladimír Weiss st. a stredopoliar Jaromír Zmrhal hodnotia domáci zápas proti BSC Young Boys.
ŠK Slovan Bratislava - BSC Young Boys 0:0.

Neprehliadnite

ŠK Slovan v prvom zápase 2. kola kvalifikácie Ligy majstrov remizoval s BSC Young Boys 0:0. Odveta sa hrá v stredu 28. júla o 20:15 na štadióne Wankdorf v Berne.
Predzápasová tlačová konferencia ŠK Slovan Bratislava - BSC Young Boys.
Vladimír Weiss st. i ml. zhodnotili odvetu v Írsku a taktiež opísali ich prvé pohľady smerujúce k BSC Young Boys.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.