Úvod Správy Prípravné zápasy Nepodceňujeme, ani nepreceňujeme

Nepodceňujeme, ani nepreceňujeme

Prípravný zápas s Kapfenbergom zhodnotil pre Slovan TV asistent trénera Boris Kitka.

Boris Kitka, asistent trénera: „Na sústredení sme si naplánovali tri prípravné zápasy, tešíme sa, že sme ten prvý vyhrali. Víťazstvo je samozrejme vždy dobré. Dnes sme ukázali pár naozaj dobrých akcií, ale určite to nesmieme ani podceňovať, ani preceňovať. Vieme, na čo sa pripravujeme, a každý z nás si uvedomuje, že súperi budú určite ťažkí. Dnes sme to však volili v rámci tréningového procesu,  chceli sme na prvý duel trošku ľahšieho súpera. Vzhľadom na to, že trénujeme dvojfázovo, a včera aj predvčerom sme mali tvrdšie tréningy, sme hráčom chceli rovnomerne rozložiť záťaž. Po dnešku je najdôležitejšie, že nikto sa nezranil, a videli sme aj pár dobrých akcií.

Na pondelok, utorok i stredu máme naplánované dvojfázové tréningy. Vo štvrtok nás čaká ruský Orenburg, ťažší level než dnes, a v sobotu Admira. Tam už bude menej času na trénovanie, preto ešte do štvrtku budeme trénovať dvojfázovo, a potom prídu ďalšie zápasy.“

 

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
ŠK Slovan v prvom zápase 2. kola kvalifikácie Ligy majstrov remizoval s BSC Young Boys 0:0. Odveta sa hrá v stredu 28. júla o 20:15 na štadióne Wankdorf v Berne.
Tréner Vladimír Weiss st. a stredopoliar Jaromír Zmrhal hodnotia domáci zápas proti BSC Young Boys.
ŠK Slovan Bratislava - BSC Young Boys 0:0.

Neprehliadnite

ŠK Slovan v prvom zápase 2. kola kvalifikácie Ligy majstrov remizoval s BSC Young Boys 0:0. Odveta sa hrá v stredu 28. júla o 20:15 na štadióne Wankdorf v Berne.
Predzápasová tlačová konferencia ŠK Slovan Bratislava - BSC Young Boys.
Vladimír Weiss st. i ml. zhodnotili odvetu v Írsku a taktiež opísali ich prvé pohľady smerujúce k BSC Young Boys.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.