Úvod Správy Prípravné zápasy Aktualizovaný program rakúskeho sústredenia

Aktualizovaný program rakúskeho sústredenia

Informácie k druhému bloku letnej prípravy.

Belasí sa včera večer vrátili zo Šamorína, kde absolvovali takmer týždňové kondičné sústredenie. Už vo štvrtok odcestuje naša výprava do rakúskeho tréningového strediska Bad Tatzmannsdorf na druhý blok prípravy. 

V Rakúsku čaká slovanistov herné sústredenie a tri prípravné zápasy. Aj v roku 2021 ovplyvňujú svet futbalu rôzne nielen cestovné obmedzenia, a aj preto sa program prípravných duelov mierne pozmenil.

Vo vôbec prvom zápase letnej prípravy vyzveme v nedeľu 20. júna SV Kapfenberger, účastníka druhej najvyššej rakúskej súťaže. Následne nás vo štvrtok 24. júna čaká súboj s FC Orenburg, ktorý si športovou cestou vybojoval miestenku v ruskej Premier Lige. Orenburg skončil v druhej ruskej lige na postupovom druhom mieste, nesplnil však licenčné kritériá ohľadom štadióna. S týmto súperom sme hrali aj na zimnom sústredení v roku 2020 v Turecku, vtedy sme vyhrali 1:0.

Sústredenie uzavrieme v sobotu 26. júna zápasom s Flyeralarm Admira Wacker Mödling, stabilným účastníkom rakúskej Bundesligy. Admira obsadila v poslednom ročníku jedenáste miesto. Hneď po stretnutí s Admirou sa naša výprava vráti späť do Bratislavy.

Príprava bude pokračovať v domácich podmienkach a vyvrcholí 30. júna generálkou so Zlínom, ktorú odohráme doma na Tehelnom poli s výkopom o 20:00. Na základe aktuálnych opatrení vás budeme informovať o možnostiach, ako môžete tento zápas navštíviť, v našom záujme je sprístupniť maximálnu možnú kapacitu.

 

Aktualizovaný program letnej prípravy

17. jún: odchod na sústredenie do Rakúska (stredisko Bad Tatzmannsdorf)

20. jún o 17:00: SV Kapfenberger (Rakúsko) – ŠK Slovan

24. jún: FC Orenburg (Rusko) – ŠK Slovan

26. jún: Admira Wacker Mödling (Rakúsko) – ŠK Slovan

26. jún: návrat výpravy späť do Bratislavy

30. jún o 20:00: ŠK Slovan – Fastav Zlín (Česko)

Slovan TV
Aktuálne novinky
ŠK Slovan v prvom zápase 2. kola kvalifikácie Ligy majstrov remizoval s BSC Young Boys 0:0. Odveta sa hrá v stredu 28. júla o 20:15 na štadióne Wankdorf v Berne.
Tréner Vladimír Weiss st. a stredopoliar Jaromír Zmrhal hodnotia domáci zápas proti BSC Young Boys.
ŠK Slovan Bratislava - BSC Young Boys 0:0.

Neprehliadnite

ŠK Slovan v prvom zápase 2. kola kvalifikácie Ligy majstrov remizoval s BSC Young Boys 0:0. Odveta sa hrá v stredu 28. júla o 20:15 na štadióne Wankdorf v Berne.
Predzápasová tlačová konferencia ŠK Slovan Bratislava - BSC Young Boys.
Vladimír Weiss st. i ml. zhodnotili odvetu v Írsku a taktiež opísali ich prvé pohľady smerujúce k BSC Young Boys.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.