Úvod Správy Reprezentácia Všetko najlepšie, kapitán!

Všetko najlepšie, kapitán!

Vasil Božikov dnes oslavuje 33. narodeniny.

Náš kapitán Vasil Božikov dnes oslavuje svoje 33. narodeniny. Vasilovi želáme k narodeninám všetko najlepšie, najmä veľa zdravia, šťastia, futbalových i osobných úspechov.

Vasil svoje narodeniny strávi s bulharskou reprezentáciou, v ktorej je podobne ako v klube kapitánom. Bulharov po remíze so Slovenskom (1:1) čakajú prípravné zápasy s Ruskom a Francúzskom.

Vasil Božikov pôsobí v Slovane Bratislava od leta 2017. Kapitánsku pásku mal prvýkrát v apríli 2018 pri víťazstve 3:1 v Trenčíne, stálym kapitánom sa stal pred sezónou 2018/19. Je neodmysliteľnou súčasťou úspešnej belasej éry s tromi majstrovskými titulmi, tromi domácimi pohármi a postupom do Európskej ligy.

Za Slovan odohral 91 ligových zápasov, v ktorých strelil dva góly. Zaujímavé je, že v lige videl od roku 2017 len tri žlté karty! V sezónach 2018/19, 2019/20 i 2020/21 bol súčasťou najlepšej ligovej jedenástky. Patrí k oporám bulharskej reprezentácie a svojím zodpovedným a obetavým prístupom na ihrisku i mimo neho sa zapísal do sŕdc všetkých slovanistov i slovanistiek.

Vo fotogalérii vám prinášame tie najlepšie okamihy z Vasilovho pôsobenia v Slovane Bratislava. 

Všetko najlepšie, Vasil!

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Prinášame zápasový bulletin na duel s Lincolnom.
Venujte prosím pozornosť dôležitým informáciám.

Neprehliadnite

Na Majstrovstvách Slovenska v elektronických športoch majú belasí najsilnejšie zastúpenie.
Slovan TV pripravil počas reprezentačnej prestávky profilový rozhovor s Jaromírom Zmrhalom, v ktorom prezradil zaujímavosti zo zákulisia z pôsobenia v Slavii Praha, ale aj mimofutbalové nepríjemnosti v Taliansku.
Najväčšie slovenské derby sa nezadržateľne blíži. Už v nedeľu 17.10. o 17.00 h sa stretnú momentálne tabuľkovo dve najlepšie mužstvá ligy.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.