V medzištátnom zápase v akcii traja hráči Slovana

Prípravný zápas Slovensko – Bulharsko bol pre fanúšikov belasých extra zaujímavý.

V utorňajšom prípravnom zápase Slovensko – Bulharsko (1:1) boli v akcii hneď traja hráči Slovana Bratislava. Dvaja hrali za Slovensko, jeden za Bulharsko.

Vasil Božikov bol v tomto zápase opäť kapitánom Bulharska. Hral na ľavom kraji obrany a absolvoval plných 90 minút.

Vladimír Weiss ml. nastúpil v základnej zostave Slovenska a asistenciou sa výrazne podieľal na našom vyrovnávajúcom góle. Na ihrisku strávil 56 minút a podobne ako v posledných dueloch v klube, aj teraz operoval na ľavom krídle.

David Strelec zasiahol do hry v 46. minúte a zaradil sa na hrot útoku. Náš mladý útočník sa dostal do jednej dobrej gólovej šance, zakončenie mu však zmaril bulharský obranca. Strelec sa v závere nešťastne zranil, podľa slov reprezentačného trénera utrpel svalové zranenie, ktoré ho vyradilo z nominácie na ME 2020.

Zdroj foto: TASR, RTVS

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com

Slovan TV
Aktuálne novinky
Pre obrovský záujem zo strany našich fanúšikov o Slovan stadium tour v letných mesiacoch dopĺňame nové časy komentovaných prehliadok nasledovne.
Hrať sa bude v x-Bionic v Šamoríne.

Neprehliadnite

Slovan získal ľavého krajného obrancu Sandra Cruza.
Získaj Kráľovskú edíciu dresov s logom Ligy majstrov za exkluzívnu cenu so zľavou -25 %.
Klub sa rozhodol podporiť ďalší predaj permanentiek predĺžením benifitu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Nike

Hlavný partnerMain partner

Grafobal
Millioneo

Zlatí partneriGold partners

Intergroup
Grafobal Group
© 2024 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.