Úvod Správy Reprezentácia Vladimír Weiss ml. v nominácii na majstrovstvá Európy

Vladimír Weiss ml. v nominácii na majstrovstvá Európy

Náš krídelník môže zasiahnuť do svojho tretieho veľkého medzinárodného turnaja.

Reprezentačný tréner Štefan Tarkovič dnes oznámil 26-člennú nomináciu Slovenska na majstrovstvá Európy 2020.

V nominácii Slovenska je náš krídelník Vladimír Weiss ml., ktorý je jediným zástupcom našej ligy v reprezentačnom výbere. Weiss môže zavŕšiť pomyselný hetrik na veľkých turnajoch – hral na MS 2010 i ME 2016, kde strelil pamätný gól do siete Ruska.

Je veľmi pravdepodobné, že Slovan Bratislava by nebyť nešťastnej udalosti v zápase s Bulharskom mal v nominácii dvoch zástupcov. David Strelec bol veľmi blízko k účasti na ME 2020, v súboji s Bulharskom však utrpel svalové zranenie, ktoré ho vyradilo z nominácie. O vývoji Davidovho zdravotného stavu vás budeme priebežne informovať.

Slovensko aj s Vladimírom Weissom ml. odohrá v nedeľu prípravný zápas s Rakúskom. Na majstrovstvách Európy sa naša reprezentácia stretne v Petrohrade s Poľskom (14. júna o 18:00) a Švédskom (18. júna o 15:00), a v Seville so Španielskom (23. júna o 18:00).

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Aktuálne vydanie bulletinu.
Belasí v pondelok o 18:00 vyzvú Sereď.

Neprehliadnite

ŠK Slovan v piatom hracom dni Európskej konferenčnej ligy UEFA remizoval s PAOK FC 0:0. V tabuľke F-skupiny máme 8 bodov, a sme na druhom mieste vďaka lepšiemu skóre práve pred PAOK. V poslednom kole sa predstavíme 9. decembra o 21:00 na ihrisku FC Kodaň, ktorý je už istým postupujúcim z prvého miesta s 12 bodmi. PAOK doma v poslednom kole vyzve Lincoln.
Belasí sa predstavia v Kodani 9. decembra o 21:00.
Slovan privíta PAOK FC vo štvrtok 25. novembra o 18:45.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.