Úvod Správy Fortuna liga Belasí na hosťovaniach – Hrnčár uzavrel sezónu gólom

Belasí na hosťovaniach – Hrnčár uzavrel sezónu gólom

David Hrnčár s gólovou bodkou za sezónou.

V poslednom vydaní rubriky Belasí na hosťovaniach v sezóne 2020/21 si priblížime výkony nášho kmeňového hráča Davida Hrnčára, ktorý hosťoval v Zlatých Moravciach.

David bol v akcii aj počas uplynulého týždňa, keďže Zlaté Moravce bojovali v play-off o miestenku v kvalifikácii Konferenčnej ligy. ViOn v utorok zdolal Trenčín 2:0, Hrnčár odohral plných 90 minút.

V piatkovom finále v Žiline sa Zlaté Moravce v úvode ujali vedenia 2:0, pričom na oboch góloch sa podieľal David Hrnčár. Prvý padol po jeho rýchlej rozohrávke rohového kopu, centri Kyziridisa a hlavičke Balaja. Druhý Hrnčár sám strelil, keď si v šestnástke našiel center Kyziridisa a zblízka prekonal žilinského brankára. Zápas dospel po remíze 2:2 v riadnom hracom čase do predĺženia, v ktorom sa už presadili len Žilinčania.

David Hrnčár tak uzavrel sezónu s bilanciu 7 gólov + 12 asistencií. Má najväčší počet gólových asistencií spomedzi všetkých hráčov v lige a v celkovej produktivite sa umiestnil na tretej priečke.

Slovan TV
Aktuálne novinky
ŠK Slovan v prvom zápase 2. kola kvalifikácie Ligy majstrov remizoval s BSC Young Boys 0:0. Odveta sa hrá v stredu 28. júla o 20:15 na štadióne Wankdorf v Berne.
Tréner Vladimír Weiss st. a stredopoliar Jaromír Zmrhal hodnotia domáci zápas proti BSC Young Boys.
ŠK Slovan Bratislava - BSC Young Boys 0:0.

Neprehliadnite

ŠK Slovan v prvom zápase 2. kola kvalifikácie Ligy majstrov remizoval s BSC Young Boys 0:0. Odveta sa hrá v stredu 28. júla o 20:15 na štadióne Wankdorf v Berne.
Predzápasová tlačová konferencia ŠK Slovan Bratislava - BSC Young Boys.
Vladimír Weiss st. i ml. zhodnotili odvetu v Írsku a taktiež opísali ich prvé pohľady smerujúce k BSC Young Boys.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.