Úvod Správy Niké liga Belasí na hosťovaniach – Hrnčár uzavrel sezónu gólom

Belasí na hosťovaniach – Hrnčár uzavrel sezónu gólom

David Hrnčár s gólovou bodkou za sezónou.

V poslednom vydaní rubriky Belasí na hosťovaniach v sezóne 2020/21 si priblížime výkony nášho kmeňového hráča Davida Hrnčára, ktorý hosťoval v Zlatých Moravciach.

David bol v akcii aj počas uplynulého týždňa, keďže Zlaté Moravce bojovali v play-off o miestenku v kvalifikácii Konferenčnej ligy. ViOn v utorok zdolal Trenčín 2:0, Hrnčár odohral plných 90 minút.

V piatkovom finále v Žiline sa Zlaté Moravce v úvode ujali vedenia 2:0, pričom na oboch góloch sa podieľal David Hrnčár. Prvý padol po jeho rýchlej rozohrávke rohového kopu, centri Kyziridisa a hlavičke Balaja. Druhý Hrnčár sám strelil, keď si v šestnástke našiel center Kyziridisa a zblízka prekonal žilinského brankára. Zápas dospel po remíze 2:2 v riadnom hracom čase do predĺženia, v ktorom sa už presadili len Žilinčania.

David Hrnčár tak uzavrel sezónu s bilanciu 7 gólov + 12 asistencií. Má najväčší počet gólových asistencií spomedzi všetkých hráčov v lige a v celkovej produktivite sa umiestnil na tretej priečke.

ŠK Slovan má k dispozícii tisíc vstupeniek.
V sobotu sme ocenili najlepšie hráčky a hráčov z Akadémie za mesiac marec.