Úvod Správy Slovan TV V televíznom štúdiu privítame Alexandra Vencela st.

V televíznom štúdiu privítame Alexandra Vencela st.

Aj v sobotu vám ponúkneme vstupy z televízneho štúdia na Tehelnom poli.

Aj na poslednom zápase sezóny s Trenčínom (výkop v sobotu o 19:00) pokračujeme s konceptom živého televízneho štúdia z Tehelného poľa. V sobotu bude hosťom klubová legenda Alexander Vencel st.

Ponúkneme vám tri živé vstupy zo štúdia na Tehelnom poli – predzápasové (začiatok o 18:30), polčasové a pozápasové, ktoré sa začne krátko po záverečnom hvizde. V rámci pozápasového štúdia vám prinesieme rozhovory s našimi hráčmi, zábery z majstrovského ceremoniálu a odvysielame priamy prenos z tlačovej konferencie.

Hosťom moderátora Jakuba Vrbinčíka bude Alexander Vencel st., klubová legenda ŠK Slovan Bratislava. Alexander Vencel st. je jeden z najslávnejších, ak nie vôbec najslávnejší brankár celej československej futbalovej histórie. So Slovanom získal v roku 1969 PVP, prispel k zisku troch majstrovských titulov (1970, 1974, 1975) a k dvom Československým pohárom (1968, 1974). S reprezentáciou získal zlato na ME 1976. Po ukončení aktívnej kariéry sa venoval výchove a trénovaniu brankárov, dlhé roky pôsobil v ŠK Slovan Bratislava. Je členom Siene slávy slovenského futbalu.

Živé vstupy zo štúdia odvysielame prostredníctvom Facebooku a Slovan TV na platforme YouTube.

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Belasí sa v piatok o 17:00 predstavia v Zlatých Moravciach.
Poznáme nášho súpera v osemfinále Slovnaft Cupu.

Neprehliadnite

ŠK Slovan v piatom hracom dni Európskej konferenčnej ligy UEFA remizoval s PAOK FC 0:0. V tabuľke F-skupiny máme 8 bodov, a sme na druhom mieste vďaka lepšiemu skóre práve pred PAOK. V poslednom kole sa predstavíme 9. decembra o 21:00 na ihrisku FC Kodaň, ktorý je už istým postupujúcim z prvého miesta s 12 bodmi. PAOK doma v poslednom kole vyzve Lincoln.
Belasí sa predstavia v Kodani 9. decembra o 21:00.
Slovan privíta PAOK FC vo štvrtok 25. novembra o 18:45.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.