Úvod Správy Vstupenky Pokyny pre fanúšikov, ktorí prídu na zápas s Trenčínom

Pokyny pre fanúšikov, ktorí prídu na zápas s Trenčínom

Venujte prosím pozornosť organizačným pokynom.

Na zápas ŠK Slovan Bratislava – AS Trenčín (sobota 22. mája o 19:00) môže v zmysle Covid automatu prísť 500 fanúšikov. Prinášame organizačné pokyny a informácie pre fanúšikov, ktorí sa prihlásili prostredníctvom formulára a prídu na tento zápas.

1. Len cez formulár

Upozorňujeme držiteľov permanentiek, že na zápas sa dostanú len tí permanentkári, ktorí sa prihlásili prostredníctvom formulára, ktorý bol zverejnený na klubovom webe.

2. Vstupy na štadión

Otvorené budú turnikety na vstupoch A2 a A3. Fanúšikovia, ktorí prejdú cez vstup A2, sa môžu usadiť len do sektorov A102, A103 a A104. Fanúšikovia, ktorí prejdú cez vstup A3, sa môžu usadiť len do sektorov A108, A109 a A110.

Otvorené budú všetky štyri schodiská, odporúčame využiť schodisko z Kalinčiakovej ul. (z námestia štadióna) alebo z ulice Príkopova (od NTC).

3. Voľné sedenie

Na zápase bude voľné sedenie. Prosím vás o pochopenie a ústretovosť – keďže na A-tribúne budú všetci permanentkári, nebude aj z dôvodu pandemických opatrení a rozostupov platiť garancia radu a miesta.

4. Sedenie v každom druhom rade

Fanúšikovia sedia v každom druhom rade – v nepárnych radoch sa sedí, párne rady zostávajú voľné.

5. Kontrola pri vstupe na štadión

Ešte pred vstupom na štadión pred turniketmi vás prosíme o to, aby sa usporiadateľskej službe preukázali jedným zo štyroch dokladov:

Negatívny antigénový test nie starší ako 24 hodín

Negatívny PCR test alebo LAMP test nie starší ako 72 hodín

Potvrdenie o prekonaní ochorenia Covid-19 v rozmedzí posledných 180 dní

Absolvovanie prvej dávky vektorovej vakcíny, čiže AstraZeneca a Johnson (minimálne pred 4 týždňami) alebo absolvovanie druhej dávky mRNA vakcíny, čiže Pfizer a Moderna (minimálne pred 14 dňami)

Dieťa do 10 rokov veku nepotrebuje ani test a ani potvrdenie, ale musí byť držiteľom permanentky

Na turnikete už stačí štandardne priložiť permanentku, ktorá vás vpustí na štadión. Turnikety však pustia len tých permanentkárov, ktorí boli vopred nahlásení na zápas.

V prípade, ak ste sa nahlásili, ale turniket permanentku nenačíta, bude v blízkosti turniketu hosteska, ktorá vám ochotne poradí a pomôže s riešením problému.

6. Hygienické opatrenia

V zmysle opatrení platí povinnosť mať po celý čas prekryté horné dýchacie cesty rúškom, šatkou, šálom či respirátorom. Na štadióne je zakázané konzumovať jedlá a nápoje. Po zápase sa otvoria bufety, v nich sa však bude predávať len spomienkové majstrovské šampanské.

7. Majstrovský ceremoniál

Do pätnástich minút po zápase sa začne majstrovský ceremoniál s odovzdávaním trofeje pre majstra SR. Prosíme a žiadame vás, aby ste po skončení zápasu z dôvodu pandemických opatrení nevstupovali na hraciu plochu. Hráči sa s vami potešia s trofejou, ešte raz vás však prosíme, aby ste zotrvali na svojich miestach a nevstupovali na ihrisko.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Vydražte si dresy a pomôžte dobrej veci.
Permanentky na novú sezónu 2024/25.
Viacero individuálnych ocenení pre belasých.

Neprehliadnite

Pozývame vás na Tehelné pole.
Vydražte si dresy a pomôžte dobrej veci.
Permanentky na novú sezónu 2024/25.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.