Úvod Správy Reprezentácia Vladimír Weiss ml. a David Strelec v nominácii na tréningový kemp pred majstrovstvami Európy

Vladimír Weiss ml. a David Strelec v nominácii na tréningový kemp pred majstrovstvami Európy

Ďalší traja slovanisti sú medzi náhradníkmi.

Reprezentačný tréner Štefan Tarkovič dnes zverejnil 24-člennú nomináciu Slovenska na tréningový kemp vo Windischgarstene pred majstrovstvami Európy. Definitívna nominácia bude známa až 2. júna po prípravnom zápase s Bulharskom.

V nominácii na tréningový kemp sú dvaja hráči Slovana Bratislava – Vladimír Weiss ml. a David Strelec. Vladimír Weiss ml. môže zažiť svoj tretí veľký medzinárodný turnaj, David Strelec bol prvýkrát v nominácii reprezentačného áčka v marci tohto roka, keď na seba pozitívne upozornil gólom proti Malte.

Medzi náhradníkmi sú ďalší traja slovanisti – Dominik Greif, Lukáš Pauschek a taktiež David Hrnčár, ktorý ako kmeňový hráč Slovana do konca sezóny hosťuje v Zlatých Moravciach.

Finálna nominácia na majstrovstvá Európy bude známa 2. júna po zápase s Bulharskom. V nominácii Bulharska na júnové zápasy so Slovenskom, Ruskom a Francúzskom pochopiteľne nechýba náš kapitán Vasil Božikov.

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Zápas sa odohrá v nedeľu o 18:00 na štadióne v Poprade.
Venujte prosím pozornosť dôležitým informáciám.

Neprehliadnite

ŠK Slovan Bratislava prehral s gréckym majstrom Olympiakosom Pireus v jedenástkovom rozostrele po remíze 2:2 v odvetnom zápase 3. predkola Európskej ligy. V play-off o skupinu Konferenčnej ligy si zmeriame sily s majstrom Bosny a Hercegoviny Zrinjski Mostar.
André Green vás pozýva na odvetu s Olympiakosom.
Vstupenky sú v predaji na Ticketmedia.sk.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.