Úvod Správy Od septembra už aj s Pečnikom!

Od septembra už aj s Pečnikom!

Máme novú posilu - so Slovanom Bratislava sa dohodol Andrej Pečnik

Máme novú posilu! Slovan Bratislava získal od septembra slovinského reprezentanta Andreja Pečnika, ktorý s naším tímom trénuje už niekoľko týždňov. Naši funkcionári totiž využili platné predpisy UEFA o dočasnej ročnej registrácii hráča, ktorému predchádzajúci zamestnávateľ bráni v činnosti, a s Pečnikom sa chcú dohodnúť na spolupráci do konca sezóny 2010/2011.

"Chceme s ním uzavrieť dočasnú zmluvu na celý ročník Corgoň ligy, teda do konca mája 2011, s možnosťou opcie na ďalší rok," uviedol viceprezident pre športovú oblasť Petr Kašpar. Dvadsaťosemročný Pečnik prichádza z rumunského druholigového klubu FC Politehnica Iasi, kde je stále kmeňovým hráčom.

"Usilovali sme sa získať ho do mužstva ešte pred 4. predkolom Európskej ligy, ale z rôznych príčin nám to nevyšlo. Škoda toho, lebo skúsený hráč by mohol byť dobrou alternatívou na ľavú stranu, ktorú potrebujeme posilniť. Navyše, tréner Jankech už po prvom zápase 4. predkola so Stuttgartom otvorene hovoril o úzkom kádri, s ktorým v súčasnosti pracuje," konštatoval Petr Kašpar a pokračoval: "Pečnik má v Rumunsku stále platnú zmluvu, hoci mu klub nevypláca financie podľa podpísaného kontraktu.

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Belasí sa v piatok o 17:00 predstavia v Zlatých Moravciach.
Poznáme nášho súpera v osemfinále Slovnaft Cupu.

Neprehliadnite

ŠK Slovan v piatom hracom dni Európskej konferenčnej ligy UEFA remizoval s PAOK FC 0:0. V tabuľke F-skupiny máme 8 bodov, a sme na druhom mieste vďaka lepšiemu skóre práve pred PAOK. V poslednom kole sa predstavíme 9. decembra o 21:00 na ihrisku FC Kodaň, ktorý je už istým postupujúcim z prvého miesta s 12 bodmi. PAOK doma v poslednom kole vyzve Lincoln.
Belasí sa predstavia v Kodani 9. decembra o 21:00.
Slovan privíta PAOK FC vo štvrtok 25. novembra o 18:45.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.