Úvod Správy Slovnaft Cup Chceme potvrdiť dobrú východiskovú pozíciu

Chceme potvrdiť dobrú východiskovú pozíciu

Michal Šulla pred semifinálovou odvetou s Banskou Bystricou.

Belasí v stredu pocestujú do Zvolena, kde odohrajú semifinálovú odvetu s Banskou Bystricou (výkop o 15:30, priamy prenos na RTVS). Do odvety si z prvého zápasu vezú víťazstvo 3:0.

Východisková pozícia belasých je výborná, v odvete si však nemôžu dovoliť čokoľvek podceniť. „Určite tam nepôjdeme s cieľom brániť výsledok alebo niečo podobné. Ideálne by bolo čím skôr streliť gól, ktorým by sme sa výrazne priblížili k finále. Pohárové zápasy bývajú o tých prvých góloch, zajtra to nebude iné. Musíme si dať pozor, aby sme neinkasovali. Verím, že sa strelecky presadíme a potvrdíme postup do finále,“ povedal Michal Šulla.

Po nevydarenom derby pochopiteľne nepanuje ideálna nálada. „Určite, nálada po takomto derby nemôže byť dobrá. V pohári máme prvú šancu to aspoň čiastočne napraviť. Chceme potvrdiť našu dobrú východiskovú pozíciu,“ pokračoval náš brankár.

Michal Šulla v prvom zápase nemal veľa práce, riešil niekoľko centrov a jednu strelu zo strednej vzdialenosti, ktorú vytesnil na roh. „Myslím si, že Banská Bystrica bude teraz hroziť najmä z ofenzívnych štandardných situácií. Na každý zápas sa pripravujem rovnako bez ohľadu na súpera. Aj teraz budem plne koncentrovaný na všetko, čo môže prísť.“

Skúsený brankár v prvom semifinále odchytal za A-tím prvý súťažný duel od polovice októbra. Po zranení je už fit a naplno trénuje. „Pocity z návratu boli dobré. Teším sa, že som sa po zranení vrátil späť a dostal som hneď príležitosť v zápase. Chytalo sa mi dobre, verím, že to takto bude pokračovať,“ uzavrel Michal Šulla.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Názory trénerov po zápase 9. kola Fortuna ligy 2021/22 FK Senica – ŠK Slovan Bratislava (0:3).
FK Senica - ŠK Slovan Bratislava 0:3.
V akej zostave dnes nastúpia belasí?

Neprehliadnite

Vybav si kartu a nakupuj pohodlne cez internet.
ŠK Slovan Bratislava U21 - MŠK Námestovo 3:0.
Zmena sa týka zápasov s Pohroním a Liptovským Mikulášom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.