Úvod Správy Transfery Belasí na hosťovaniach: V akcii štyria naši kmeňoví hráči

Belasí na hosťovaniach: V akcii štyria naši kmeňoví hráči

Prehľad vystúpení belasých na hosťovaniach.

V rubrike Belasí na hosťovaniach sa opäť pozrieme na to, ako sa počas uplynulého víkendu darilo kmeňovým hráčom Slovana Bratislava, ktorí hosťujú v iných kluboch.

David Hrnčár odohral plnú minutáž v zápase Zlaté Moravce – Dunajská Streda (0:1). Najmä v prvom polčase patril David k najaktívnejším hráčom na ihrisku, na svojom typickom poste pravého krídla robil veľké problémy ľavému obrancovi Davisovi. David vyslal aj niekoľko svojich typických nebezpečných centrov, ViOn však ani po jednom z nich neskóroval.

Dejan Dražič bol v základnej zostave Zaglebie Lubin v súboji s Piast Gliwice (2:2). Dejan nastúpil v rozostavení 4-2-3-1 na ľavom krídle, na ihrisku strávil 71 minút. Zaglebie je v tabuľke Ekstraklasy na priebežnom piatom mieste.

Žan Medved naskočil do zápasu Wisla Krakow – Cracovia ako striedajúci hráč v 79. minúte. V mestskom derby gól nepadol, Wisla sa v tabuľke nachádza na 13. priečke.

Alen Mustafič zasiahol do zápasu FK Pohronie – FC Nitra z pozície striedajúceho hráča, na ihrisko prišiel v 64. minúte. Aj zásluhou Alena uhrala Nitra v Žiari nad Hronom cennú bezgólovú remízu. Nitranov čaká v závere sezóny tvrdý záchranársky boj, v skupine o udržanie sú predposlední.