Úvod Správy Fanúšikovia Vďaka Fondu pre budúcnosť športu od Niké podporujeme mladé talenty

Vďaka Fondu pre budúcnosť športu od Niké podporujeme mladé talenty

Fond pre budúcnosť športu má nových ambasádorov! Po Michalovi Sersenovi, Tomi Kid Kovácsovi či našom brankárovi Dominikovi Greifovi prichádzajú na scénu hokejista Ivan Ďatelinka.

Populárny projekt spoločnosti Niké, ktorý už onedlho oslávi prvý rok od svojho vzniku, pravidelne podporuje desiatky mladých športovcov, kluby či združenia po celom Slovensku. Doposiaľ podal pomocnú ruku už vyše 200 záujemcom, medzi ktorých prerozdelil sumu v hodnote 400-tisíc eur. Skvelou správou pre všetkých uchádzačov o grant je, že Fond pre budúcnosť športu plánuje vo svojich aktivitách pokračovať aj naďalej a naplno!

„Fond pre budúcnosť športu od Niké je veľmi dobrý nápad a odzrkadľuje sa to predovšetkým v tejto dobe. Okrem toho slúži aj ako odľahčenie pre rodičov, ktorí majú doma športovo nadané dieťa, ale nedokážu mu zabezpečiť potrebné možnosti na rozvoj. Chcel by som preto odkázať všetkým mladým ľuďom, ktorí ešte váhajú, či sa prihlásiť do Fondu pre budúcnosť športu, nech tak určite urobia. Je to výborná myšlienka, ktorá pomáha,“ povedal bývalý hráč HC Slovan Bratislava a aktuálne kapitán Banskej Bystrice Ivan Ďatelinka.Zapojte sa do Fondu pre budúcnosť športu!
Ak aj vy patríte medzi odhodlaných športovcov, alebo máte mladé športové talenty vo svojom okolí, neváhajte a zapojte sa alebo zdieľajte možnosť získania štedrého grantu z Fondu pre budúcnosť športu od Niké. Stačí zaslať krátke video so štipkou originality na stránku https://nikefondsportu.sk. Možno sa práve vy alebo vaši známi stanete ďalšími odmenenými, ktorí majú našliapnuté stať sa nasledovníkmi svojich športových idolov. Veľa šťastia!

Slovan TV
Aktuálne novinky
Guram Kašia po prípravnom zápase v Salzburgu.
Pozrite si zostrih z prípravného zápasu.
Hodnotenie asistenta trénera Borisa Kitku po prípravnom zápase FC Red Bull Salzburg – ŠK Slovan Bratislava (1:0).

Neprehliadnite

Využite možnosť podporiť Akadémiu ŠK Slovan.
Na Tehelnom poli sa začalo s výmenou trávnika.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.