Úvod Správy Transfery Belasí na hosťovaniach: Hrnčár pripravil víťazný gól

Belasí na hosťovaniach: Hrnčár pripravil víťazný gól

Prehľad vystúpení našich hráčov na hosťovaniach.

Počas uplynulého víkendu boli v akcii štyria kmeňoví hráči Slovana Bratislava, ktorí hosťujú v iných kluboch.

Najviac dôvodu na úsmev mal David Hrnčár, ktorý sa významne podieľal na víťazstve Zlatých Moraviec nad Žilinou. David si v 89. minúte zbehol po krídle a vyslal ideálny center, na ktorý si pred bránou naskočil jeho spoluhráč Balaj a hlavičkou strelil jediný gól zápasu. Pre Davida Hrnčára to bola už dvanásta gólová asistencia v sezóne a je na delenom druhom mieste produktivity celej ligy. Pripomíname, že Slovan s Davidom v zime podpísal profesionálnu zmluvu a v Zlatých Moravciach hosťuje do konca prebiehajúceho ročníka.

Dejan Dražič bol v základnej zostave Zaglebie Lubin v súboji so Stal Mielec. Srbský ofenzívny univerzál strávil na ihrisku 88 minút. Zaglebie potvrdilo úlohu favorita, zvíťazilo 2:0 a v tabuľke je ôsme.

Žan Medved sa po účinkovaní na majstrovstvách Európy do 21 rokov vrátil do Wisly Krakov, kde hosťuje do konca prebiehajúcej sezóny. V súboji s Wartou Poznaň zasiahol Žan do hry až v samom závere stretnutia ako striedajúci hráč, a ani on nezabránil prehre 0:1. Wisla je v tabuľke aktuálne dvanásta.

Alen Mustafič v sobotu nechýbal v základnej zostave Nitry, ktorá však odohrala nevydarený duel so Senicou. Nitrania už po polčase prehrávali 0:3, a tento stav sa až do konca nezmenil. Alen odohral 45 minút.

Venujte prosím pozornosť dôležitým informáciám.