Úvod Správy Niké liga V štúdiu na derby privítame Samuela Slováka

V štúdiu na derby privítame Samuela Slováka

Aj v sobotu vám ponúkneme živé vstupy z televízneho štúdia na Tehelnom poli.

V sobotu sa odohrá 159. derby, ktoré bude žiaľ opäť bez diváckej kulisy. V rámci možností sa vám však snažíme ponúknuť čo najintenzívnejší futbalový zážitok. Aj preto vám opäť ponúkneme živé vstupy z televízneho štúdia na Tehelnom poli. Ako hosťa privítame belasú legendu Samuela Slováka.

Televízne štúdio sa začína o 15:00. Moderátor Jakub Vrbinčík sa so Samuelom Slovákom budú podrobne venovať 159. derby. Tešiť sa môžete aj na spomienky Samuela Slováka na zápasy s Trnavou. Živé vstupy zo štúdia odvysielame aj cez polčasovú prestávku a hneď po skončení zápasu. Do pozápasového štúdia prídu na rozhovory naši hráči a naživo odvysielame tlačovú konferenciu s obomi trénermi.

Živé vstupy zo štúdia budete môcť sledovať na Slovan TV prostredníctvom Facebooku i platformy YouTube. Samotný zápas naživo odvysiela RTVS.

Samuel Slovák bol hráčom, ktorý fanúšikov zabával parádnymi kľučkami, nápaditými prihrávkami a nečakanými riešeniami herných situácií. Do Bratislavy prišiel z Nitry už ako trinásťročný a cez mládežnícke kategórie sa postupne prepracoval do prvého tímu. V sezónach 1994/95 a 1995/96 prispel k zisku dvoch majstrovských titulov. V roku 1997 odišiel do španielskeho CD Tenerife, kde okúsil aj slávnu La Ligu. Neskôr si vyskúšal angažmán v Slovane Liberec a nemeckom Norimbergu, kde pôsobil do roku 2006. S vizitkou skúseného hráča a 20-násobého slovenského reprezentanta sa vrátil domov – do Bratislavy na Tehelné pole. Okamžite sa stal jednou z líderských osobností Slovana Bratislava na ceste za návratom na niekdajšie pozície. Krásnym zadosťučinením jeho návratu do materského klubu bol zisk majstrovského titulu v sezóne 2008/09. S belasými následne ešte získal Slovenský pohár, v septembri 2010 však kvôli pretrvávajúcim zdravotným problémom ukončil aktívnu kariéru. 

Takmer okamžite však presedlal na pozíciu trénera. Od januára 2011 viedol našu juniorku a v lete 2012 sa presunul k prvému mužstvu belasých. V sezóne 2012/13 doviedol Slovan k zisku titulu i k víťazstvu v Slovenskom pohári. Aktuálne je asistentom trénera v slovenskej reprezentácii.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Informácie o vstupenkách na najbližší zápas v Trenčíne.
Pozrite si reakcie belasých bezprostredne po zápase.
Názory trénerov po odvete play-off Európskej konferenčnej ligy UEFA 2023/24 ŠK Slovan Bratislava – SK Sturm Graz (0:1).

Neprehliadnite

ŠK Slovan Bratislava si pripravil pre fanúšikov exkluzívne novinky z kolekcie adidas 2024.
Na čo sa môžeme tešiť vo štvrtok večer?
Unikátne kódy ste obdržali prostredníctvom newslettra.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.