Úvod Správy Fortuna liga V štúdiu na derby privítame Samuela Slováka

V štúdiu na derby privítame Samuela Slováka

Aj v sobotu vám ponúkneme živé vstupy z televízneho štúdia na Tehelnom poli.

V sobotu sa odohrá 159. derby, ktoré bude žiaľ opäť bez diváckej kulisy. V rámci možností sa vám však snažíme ponúknuť čo najintenzívnejší futbalový zážitok. Aj preto vám opäť ponúkneme živé vstupy z televízneho štúdia na Tehelnom poli. Ako hosťa privítame belasú legendu Samuela Slováka.

Televízne štúdio sa začína o 15:00. Moderátor Jakub Vrbinčík sa so Samuelom Slovákom budú podrobne venovať 159. derby. Tešiť sa môžete aj na spomienky Samuela Slováka na zápasy s Trnavou. Živé vstupy zo štúdia odvysielame aj cez polčasovú prestávku a hneď po skončení zápasu. Do pozápasového štúdia prídu na rozhovory naši hráči a naživo odvysielame tlačovú konferenciu s obomi trénermi.

Živé vstupy zo štúdia budete môcť sledovať na Slovan TV prostredníctvom Facebooku i platformy YouTube. Samotný zápas naživo odvysiela RTVS.

Samuel Slovák bol hráčom, ktorý fanúšikov zabával parádnymi kľučkami, nápaditými prihrávkami a nečakanými riešeniami herných situácií. Do Bratislavy prišiel z Nitry už ako trinásťročný a cez mládežnícke kategórie sa postupne prepracoval do prvého tímu. V sezónach 1994/95 a 1995/96 prispel k zisku dvoch majstrovských titulov. V roku 1997 odišiel do španielskeho CD Tenerife, kde okúsil aj slávnu La Ligu. Neskôr si vyskúšal angažmán v Slovane Liberec a nemeckom Norimbergu, kde pôsobil do roku 2006. S vizitkou skúseného hráča a 20-násobého slovenského reprezentanta sa vrátil domov – do Bratislavy na Tehelné pole. Okamžite sa stal jednou z líderských osobností Slovana Bratislava na ceste za návratom na niekdajšie pozície. Krásnym zadosťučinením jeho návratu do materského klubu bol zisk majstrovského titulu v sezóne 2008/09. S belasými následne ešte získal Slovenský pohár, v septembri 2010 však kvôli pretrvávajúcim zdravotným problémom ukončil aktívnu kariéru. 

Takmer okamžite však presedlal na pozíciu trénera. Od januára 2011 viedol našu juniorku a v lete 2012 sa presunul k prvému mužstvu belasých. V sezóne 2012/13 doviedol Slovan k zisku titulu i k víťazstvu v Slovenskom pohári. Aktuálne je asistentom trénera v slovenskej reprezentácii.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Pozápasové hodnotenia trénerov po dohrávke 3. kola Fortuna ligy 2021/22 MFK Ružomberok – ŠK Slovan Bratislava (1:0).
MFK Ružomberok - ŠK Slovan Bratislava 1:0.
V akej zostave dnes nastúpia belasí?

Neprehliadnite

Zmena sa týka zápasov s Pohroním a Liptovským Mikulášom.
CK FutbalTour.sk organizuje zájazd pre fanúšikov do Grécka.
ŠK Slovan v prvom zápase Konferenčnej ligy UEFA prehral s FC Kodaň 1:3. V najbližšom zápase Konferenčnej ligy sa predstavíme 30. septembra o 21:00 na štadióne PAOK FC.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.