Úvod Správy Reprezentácia Belasí reprezentanti v akcii – IV. časť

Belasí reprezentanti v akcii – IV. časť

Ako sa v utorok darilo belasým reprezentantom?

V predposledný deň marcového asociačného termínu boli v akcii traja belasí reprezentanti. Slovenskí reprezentanti sa tešili, Slovinci s Kenanom Bajričom smútili.

Lukáš Pauschek a David Strelec zhodne zasiahli do zápasu s Ruskom v nadstavenom čase ako striedajúci hráči. Lukáš Pauschek na pravej strane vystužil obrannú formáciu a mal viacero úspešných dotykov s loptou, David Strelec sa zase snažil podržať loptu na hrote útoku. Slovensko vyhralo nad Ruskom 2:1 a dosiahlo veľmi cenný triumf. Náš brankár Dominik Greif bol pripravený na lavičke náhradníkov.

Kenan Bajrič bol prvýkrát v súťažnom zápase v základnej zostave Slovinska. Na Cypre odohral celý zápas, po stretnutí však nemal dôvod na radosť. Slovinci prehrali 0:1 a po výbornom vstupe do kvalifikácie, keď zdolali Chorvátsko, utrpeli druhú prehru po sebe.

Náš kmeňový hráč Žan Medved bol v základnej zostave Slovinska v zápase majstrovstiev Európy do 21 rokov s Talianskom. Žan odohral 71 minút, ani on nezabránil prehre Slovinska 0:4. Slovinci tak nepostúpili zo skupiny európskeho šampionátu v kategórii U21. 

Zdroj foto: TASR, TASR/AP

Slovan TV
Aktuálne novinky
ŠK Slovan v prvom zápase 2. kola kvalifikácie Ligy majstrov remizoval s BSC Young Boys 0:0. Odveta sa hrá v stredu 28. júla o 20:15 na štadióne Wankdorf v Berne.
Tréner Vladimír Weiss st. a stredopoliar Jaromír Zmrhal hodnotia domáci zápas proti BSC Young Boys.
ŠK Slovan Bratislava - BSC Young Boys 0:0.

Neprehliadnite

ŠK Slovan v prvom zápase 2. kola kvalifikácie Ligy majstrov remizoval s BSC Young Boys 0:0. Odveta sa hrá v stredu 28. júla o 20:15 na štadióne Wankdorf v Berne.
Predzápasová tlačová konferencia ŠK Slovan Bratislava - BSC Young Boys.
Vladimír Weiss st. i ml. zhodnotili odvetu v Írsku a taktiež opísali ich prvé pohľady smerujúce k BSC Young Boys.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.