Úvod Správy Reprezentácia Belasí reprezentanti v akcii – I. časť

Belasí reprezentanti v akcii – I. časť

Prehľad vystúpení našich reprezentantov.

Počas prvého dňa marcového asociačného termínu boli v akcii hneď štyria belasí reprezentanti. Bol to pomyselný deň belasých debutov.

David Strelec debutoval v slovenskom reprezentačnom áčku. Stále len 19-ročný odchovanec Akadémie ŠK Slovan zasiahol v 84. minúte do kvalifikačného zápasu Cyprus – Slovensko. David aj počas krátkeho pobytu na trávniku oživil ofenzívu Slovenska, ani on však nezmenil bezgólový výsledok zápasu.

Myenty Abena absolvoval úspešný debut za rodný Surinam. Vôbec prvýkrát v histórii mohli Surinam reprezentovať aj hráči, ktorí medzičasom odišli do Európy a prijali iné občianstvo. Myenty bol v základnej zostave Surinamu v kvalifikačnom zápase MS 2022 s Kajmanskými ostrovmi. Surinam potvrdil úlohu favorita a vyhral 3:0, Myenty absolvoval 88 minút.

Kenan Bajrič prispel k prekvapeniu v rámci H-skupiny, v ktorej je aj Slovensko. Slovinci totiž zdolali vicemajstrov sveta Chorvátov 1:0 a výborne odštartovali kvalifikáciu na MS 2022 v Katare. Kenan prišiel na ihrisko v 87. minúte a v závere pomohol k tomu, aby Slovinci ubránili cenný náskok. Náš bývalý hráč Andraž Šporar odohral 69 minút.

Žan Medved si pripísal prvý štart na majstrovstvách Európy do 21 rokov. Náš kmeňový hráč v 59. minúte zasiahol do zápasu Slovinsko – Španielsko, ani on však nezabránil prehre Slovincov 0:3.

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Prinášame zápasový bulletin na duel s Lincolnom.
Venujte prosím pozornosť dôležitým informáciám.

Neprehliadnite

Na Majstrovstvách Slovenska v elektronických športoch majú belasí najsilnejšie zastúpenie.
Slovan TV pripravil počas reprezentačnej prestávky profilový rozhovor s Jaromírom Zmrhalom, v ktorom prezradil zaujímavosti zo zákulisia z pôsobenia v Slavii Praha, ale aj mimofutbalové nepríjemnosti v Taliansku.
Najväčšie slovenské derby sa nezadržateľne blíži. Už v nedeľu 17.10. o 17.00 h sa stretnú momentálne tabuľkovo dve najlepšie mužstvá ligy.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.