Úvod Správy Fanúšikovia Dodatočný výdaj tričiek a kalendárov oddnes na Tehelnom poli

Dodatočný výdaj tričiek a kalendárov oddnes na Tehelnom poli

Informácia pre permanentkárov, ktorí si nestihli vyzdvihnúť tričká a kalendáre.

Fanúšikovia, ktorí sa v prospech klubu vzdali kompenzácie za permanentku za ušlé zápasy v sezóne 2019/20, majú od klubu garantované exkluzívne darčeky – kalendár ATMOSFÉRA TEHELNÉHO POĽA a tričko SPOLU SME SLOVAN.

Výdaj tričiek a kalendárov prebiehal počas druhého marcového týždňa, no stále zostala približne tretina permanentkárov, ktorí si ich nevyzdvihli. Preto sme pripravili dodatočný výdaj tričiek a kalendárov, ktorý bude prebiehať od pondelka 29. marca do štvrtka 1. apríla na výdajnom mieste na Tehelnom poli (každý deň od 14:00 do 18:00).

Vzdaním sa kompenzácie, ktoré prebehlo formou on-line formulára, ste automaticky získali nárok na tieto dva darčeky od klubu. Preto si ich budete môcť vydvihnúť na výdajnom mieste, ktoré sa nachádza v pokladnici štadióna Tehelné pole (pokladnica sa nachádza za B-tribúnou, bližšie k námestiu štadióna).

Pri vyzdvihnutí kalendára a trička na výdajnom mieste platia hygienické opatrenia známe z e-shopových výdajných miest, t.j. povinnosť mať prekryté horné dýchacie cesty a dodržiavanie bezpečnej vzdialenosti.

Preukázať sa môžete permanentkou zo sezóny 2019/20. Pokiaľ ju nemáte k dispozícii, tak nevadí, pretože máme k dispozícii databázu jednotlivých permanentkárov. V tom prípade stačí predložiť preukaz totožnosti.

Pre vyzdvihnutie kalendára a trička môžete poslať aj svojich rodinných príslušníkov či kamarátov. V tomto prípade je pre overenie potrebné nadiktovať nasledovné údaje: meno a priezvisko, sektor, rad, miesto a dátum narodenia permanentkára.

Rovnako môžete vy sami vyzdvihnúť kalendáre a tričká aj pre svojich kamarátov či spolusediacich, ktorí sa tiež vzdali kompenzácie za permanentku. V tomto prípade je pre overenie potrebné nadiktovať nasledovné údaje: meno a priezvisko, sektor, rad, miesto a dátum narodenia permanentkára.

Upozorňujeme, že nahlásené veľkosti tričiek sa už žiaľ nedajú dodatočne meniť.

Ďakujeme za pochopenie a za vašu priazeň.


Výdajné miesto na kalendáre a tričká bude v prevádzke v pokladnici štadióna Tehelné pole v nasledovných časoch:

Pondelok 29. marca od 14:00 do 18:00

Utorok 30. marca od 14:00 do 18:00

Streda 31. marca od 14:00 do 18:00

Štvrtok 1. apríla od 14:00 do 18:00

Slovan TV
Aktuálne novinky
Guram Kašia po prípravnom zápase v Salzburgu.
Pozrite si zostrih z prípravného zápasu.
Hodnotenie asistenta trénera Borisa Kitku po prípravnom zápase FC Red Bull Salzburg – ŠK Slovan Bratislava (1:0).

Neprehliadnite

Využite možnosť podporiť Akadémiu ŠK Slovan.
Na Tehelnom poli sa začalo s výmenou trávnika.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.