Úvod Správy Eventy SPOLU SME SLOVAN – Milan Ďatelinka v životnom zápase v belasých farbách

SPOLU SME SLOVAN – Milan Ďatelinka v životnom zápase v belasých farbách

Milan Ďatelinka bude zápasiť s podporou svojho obľúbeného klubu.

Súčasťou motta SPOLU SME SLOVAN je súdržnosť všetkých, ktorí majú belasé srdce. A nemusia reprezentovať Slovan len priamo na futbalových ihriskách. Súčasťou belasej rodiny sa stáva zápasník Milan Ďatelinka, slovenská vychádzajúca hviezda MMA.

Milan Ďatelinka od svojich pätnástich rokov fandí Slovanu Bratislava a keď mu to športové povinnosti a situácia umožnili, chodil belasých podporiť aj priamo na štadióny. Rodák z Považskej Bystrice patrí k slovenskej elite v MMA (zmiešané bojové športy). V kategórii stredná váha má na konte štyri dominantné víťazstvá v rade. Naposledy v OKTAGON 20 suverénne zdolal Davida Hošeka.

Mr. Comeback, ako znie jeho prezývka pre nezlomnosť a zázračné návraty do navonok stratených súbojov, sa pripravuje na životný zápas o pomyselného kráľa najprestížnejšej československej organizácie OKTAGON MMA. V sobotu 27. marca vyzve v titulovom zápase strednej váhy najväčšiu hviezdu OKTAGON MMA Čecha Karlosa Vémolu. Pred Milanom Ďatelinkom je najväčšia výzva a zároveň príležitosť doterajšej kariéry.

ŠK Slovan podporí Milana Ďatelinku, ktorý bude súťažiť aj pod našou značkou. „Pod mottom SPOLU SME SLOVAN si predstavujeme podporu a súdržnosť všetkých, ktorí majú belasé srdce. Milan Ďatelinka je úspešný a talentovaný športovec, ktorý má k Slovanu blízko, a my sme ho veľmi radi podporili. Milana čaká v sobotu životný zápas, v ktorom bude reprezentovať aj Slovan Bratislava. Stojíme za ním, budeme mu držať palce a veríme, že ho podporia aj naši fanúšikovia. Vieme, že pred Milanom je veľká výzva, no opäť platí, že spoločne sme ako slovanisti silnejší,“ povedal generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml.

„Na Slovan som začal chodiť prakticky od svojich pätnástich rokov. K Slovanu mám veľmi blízko, je pre mňa pocta, že kým doteraz som fandil klubu na štadióne, teraz bude Slovan podporovať mňa. Som za to veľmi vďačný. Veľa slovanistov ma pozná priamo zo štadióna, uvidíme, po oznámení tejto novinky sa možno pridajú aj ďalší, a budú mi fandiť v sobotňajšom zápase. Mám rovnaké ambície ako Slovan, čiže vždy najvyššie, bez toho by to nešlo. Čaká ma životný zápas, robím všetko pre to, aby to dopadlo tak ako to dopadnúť má. Mám za sebou jednu z najlepších príprav. Každý deň vstávam a zaspávam s tým, že tento zápas vyhrám. Verím, že to v sobotu dotiahnem do víťazného konca,“ vyhlásil Milan Ďatelinka.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí sa vracajú do Bazileja.
Naši prípravkári herne i výsledkovo potešili na medzinárodných turnajoch.

Neprehliadnite

Naše dievčatá zo ženského tímu belasých sa zúčastnili najväčšej športovej charitatívnej futbalovej exhibície Legendy Slovenska vs. Osobnosti Integrácie.
Futbalisti David Hrnčár a Martin Trnovský sa zúčastnili na podujatí Deň Tehelného poľa.
Základné školy, ktoré navštívili posledné domáce zápasy Slovana Bratislava v minulej sezóne súťažili o zaujímavé ceny v podobe vstupeniek na predstavenie do Slovenského národného divadla, vecné ceny od ŠK Slovan, či prehliadku štadióna Tehelné pole.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.