Úvod Správy Reprezentácia Traja strední obrancovia reprezentantmi svojich krajín

Traja strední obrancovia reprezentantmi svojich krajín

Naši stopéri budú reprezentovať svoje krajiny.

Marcový asociačný termín je z pohľadu reprezentačných nominácií pre slovanistov mimoriadne bohatý. K štyrom belasým slovenským reprezentantom sa pridali aj traja naši strední obrancovia, ktorí budú v marci reprezentovať svoje krajiny.

Vasil Božikov je stabilnou súčasťou bulharskej reprezentácie, v jesenných zápasoch dokonca nosil kapitánsku pásku. Nie je prekvapením, že nechýba ani v nominácii Bulharska na marcové kvalifikačné zápasy so Švajčiarskom (25. marca), Talianskom (28. marca) a v Severnom Írsku (31. marca).

Kenan Bajrič sa stabilnými výkonmi v klube prebojoval aj do reprezentácie. Súčasťou slovinského elitného výberu bol už v novembri 2020, teraz si nomináciu zopakoval. Kenan je jedným z ôsmich obrancov v slovinskej nominácii. Slovinci sa v kvalifikácii na MS 2022 stretnú postupne s Chorvátskom (24. marca), Ruskom (27. marca) a Cyprom (30. marca).

Myenty Abena bol v novembri minulého roka súčasťou historicky prvej nominácie Surinamu, v ktorej mohli byť aj hráči, ktorí sa v tejto krajine narodili, no neskôr prijali iné občianstvo. Novembrový kemp bol zrušený, marcovým kvalifikačným zápasom o postup na MS 2022 by však nemalo nič zabrániť. Myenty je v nominácii Surinamu na zápasy s Kajmanskými ostrovmi (24. marca) a Arubou (28. marca).

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Prinášame zápasový bulletin na duel s Lincolnom.
Venujte prosím pozornosť dôležitým informáciám.

Neprehliadnite

Na Majstrovstvách Slovenska v elektronických športoch majú belasí najsilnejšie zastúpenie.
Slovan TV pripravil počas reprezentačnej prestávky profilový rozhovor s Jaromírom Zmrhalom, v ktorom prezradil zaujímavosti zo zákulisia z pôsobenia v Slavii Praha, ale aj mimofutbalové nepríjemnosti v Taliansku.
Najväčšie slovenské derby sa nezadržateľne blíži. Už v nedeľu 17.10. o 17.00 h sa stretnú momentálne tabuľkovo dve najlepšie mužstvá ligy.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.