Úvod Správy Slovan TV Špeciálne TV štúdio s Mariánom Zemanom!

Špeciálne TV štúdio s Mariánom Zemanom!

Na zápase s Dunajskou Stredou bude mať premiéru špeciálne TV štúdio.

Šláger s Dunajskou Stredou bude mať pre fanúšikov ďalší špeciálny rozmer. Prvýkrát vám ponúkneme živé vysielanie z televízneho štúdia na Tehelnom poli. Máte sa na čo tešiť.

Živé vstupy z televízneho štúdia odvysielame na Facebooku ŠK Slovan Bratislava pred zápasom, cez polčasovú prestávku a po skončení zápasu. Štúdio bude moderovať Jakub Vrbinčík, ktorý bude mať vskutku exkluzívneho hosťa. Svoje postrehy poskytne bývalý hráč Slovana a televízny spolukomentátor Marián Zeman.

Štúdio sa začína o 14:10. Jakub Vrbinčík vyspovedá Mariána Zemana, trojnásobného majstra Slovenska v drese Slovana. Tešiť sa môžete nielen na postrehy Mariána Zemana, ale aj na ďalšie zaujímavosti súvisiace so zápasom. Cez polčase a po stretnutí zase moderátor Jakub s Mariánom Zemanom rozoberú, čo sa dialo na ihrisku.

Po zápase prídu do televízneho štúdia naši hráči, aby v priamom prenose zhodnotili duel s Dunajskou Stredou. Pozápasové štúdio sa začne krátko po záverečnom hvizde rozhodcu, ešte teda sprostredkuje emócie z očakávaného šlágra. Súčasťou pozápasového štúdia bude aj priamy prenos z pozápasovej tlačovej konferencie.

„Aj v čase, keď sú štadióny zavreté, sa snažíme fanúšikom sprostredkovať čo najlepší zážitok. Preto sme pre nich exkluzívne na očakávaný šláger s Dunajskou Stredou pripravili televízne štúdio, ktoré odvysielame priamo z Tehelného poľa. Veríme, že slovanistov koncept predzápasového, polčasového a pozápasového živého štúdia na našom Facebooku osloví, a dodá im iný rozmer zo sledovania zápasu. Zároveň chceme všetkých poprosiť o pochopenie prípadných chybičiek, je to premiéra štúdia a robíme maximum, aby bol výsledok čo najlepší,“ povedal marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Matúš Ružinský pri zatiaľ najväčšom zápase kariéry podržal belasých.
Názory trénerov po zápase 4. kola nadstavby Fortuna ligy o titul FC DAC 1904 Dunajská Streda – ŠK Slovan Bratislava (2:2).
FC DAC 1904 Dunajská Streda - ŠK Slovan Bratislava 2:2

Neprehliadnite

Počas reprezentačnej pauzy sa do tréningového procesu zapojili traja dorastenci.
29 ročný rodák z Amsterdamu nám porozprával o celej doterajšej kariére, aj o tom, aký mal vzťah s Frankom de Boerom či s Marcom van Bastenom.
AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava 2:6.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.