Úvod Správy Fanúšikovia VÝZVA: Podpor Slovan pred dôležitým zápasom

VÝZVA: Podpor Slovan pred dôležitým zápasom

Traja fanúšikovia budú odmenení hráčskymi dresmi zo zápasu s Dunajskou Stredou.

Už v sobotu je na programe veľký šláger prvého s druhým medzi ŠK Slovan Bratislava a FC DAC 1904 Dunajská Streda. Všetci by sme boli najradšej, keby sme sa mohli stretnúť na Tehelnom poli a vychutnať si tento zápas. Chýba nám vaša podpora, vaša energia – chýbate nám, slovanisti a slovanistky!

Aj v tejto neľahkej situácii však môžete na diaľku podporiť svoj klub. Chceme, aby ste pred dôležitým zápasom mohli viac žiť spolu s hráčmi a dodať im potrebnú energiu.

VÝZVA: Nahrajte motivačné či zábavné video, ktorým podporíte Slovan pred sobotňajším dôležitým zápasom s Dunajskou Stredou. Maximálna dĺžka videa je 15 sekúnd, je potrebné nahrať ho na šírku telefónu, prosíme bez vulgarizmov.

Najlepšie videá pustíme pred zápasom našim hráčom, aby videli, že aj keď nie ste fyzicky na štadióne, stále ste srdcami belasí a fandíte nám aj na diaľku. Tri najzaujímavejšie videá budú odmenené hráčskymi dresmi zo zápasu s Dunajskou Stredou.

Videá posielajte na mail vrbincik@skslovan.com, a to najneskôr do stredy 20:00. Neváhajte použiť dresy, vlajky, šály, všetko belasé sa počíta.

V prípade, ak video pre veľkosť súboru nemôžete poslať priamo mailom, stačí nahrať video napr. na uschovna.cz alebo wetransfer.com, a poslať link, prostredníctvom ktorého si video stiahneme. 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Guram Kašia po prípravnom zápase v Salzburgu.
Pozrite si zostrih z prípravného zápasu.
Hodnotenie asistenta trénera Borisa Kitku po prípravnom zápase FC Red Bull Salzburg – ŠK Slovan Bratislava (1:0).

Neprehliadnite

Využite možnosť podporiť Akadémiu ŠK Slovan.
Na Tehelnom poli sa začalo s výmenou trávnika.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.