Úvod Správy Slovan TV Klubová televízia prekročila hranicu 10 000 odberateľov

Klubová televízia prekročila hranicu 10 000 odberateľov

Ďakujeme za vašu priazeň a podporu.

Jedným z dôležitých komunikačných kanálov ŠK Slovan Bratislava je klubová televízia na YouTube, prostredníctvom ktorej vám ponúkame video-výstupy z diania v najúspešnejšom slovenskom klube. Slovan TV nedávno prekročila hranicu 10 000 odberateľov.

Niečo z čísiel

Klubovú televíziu na YouTube sme spustili presne 24. apríla 2011. Odvtedy sme vám prostredníctvom Slovan TV priniesli 1271 videí a množstvo priamych prenosov či už z našich prípravných, alebo pohárových zápasov.

Všetky videá na našej klubovej televízii majú aktuálne presne 5 034 251 pozretí a súhrnná dĺžka pozretí všetkých videí divákmi predstavuje niečo cez 258 000 hodín.

Historicky najsledovanejším videom je zostrih zo zápasu ŠK Slovan – PAOK FC, v ktorom sme dosiahli pamätné víťazstvo 1:0. Tento zostrih má niečo cez 73 000 pozretí.

Celkový počet odberateľov klubovej televízie k dnešnému dňu prekročil 10 200 odberateľov.

Čo nájdete na Slovan TV?

Postupne sme sa snažili skvalitňovať a obohacovať obsah klubovej televízie. Dnes vám pravidelne ponúkame nielen zápasové zostrihy, ale aj rôzne druhy reportáží či iných video-výstupov.

Pred každým zápasom vám prinášame preview v podobe rozhovoru s hlavným trénerom a vybraným hráčom. Bezprostredne po zápase vám cez Slovan TV ponúkame vyjadrenia našich hráčov a po novom aj priamy prenos z tlačovej konferencie (po domácich stretnutiach).

Popri týchto zavedených formátoch sme vám priniesli aj zaujímavé video-profily našich hráčov, naposledy sme pred kamerou vyspovedali Vernona de Marca.

Pripravujeme aj jeden zaujímavý nový formát reportáže, ktorý odpremiérujeme už počas tohto týždňa.

Štandardom sa stali aj priame prenosy z našich prípravných, resp. pohárových zápasov, ktoré nie sú inak vysielané v klasických televíznych prenosoch.

Ďakujeme vám za vašu priazeň a veríme, že zostanete verní Slovan TV.

 
Slovan TV
Aktuálne novinky
Matúš Ružinský pri zatiaľ najväčšom zápase kariéry podržal belasých.
Názory trénerov po zápase 4. kola nadstavby Fortuna ligy o titul FC DAC 1904 Dunajská Streda – ŠK Slovan Bratislava (2:2).
FC DAC 1904 Dunajská Streda - ŠK Slovan Bratislava 2:2

Neprehliadnite

Počas reprezentačnej pauzy sa do tréningového procesu zapojili traja dorastenci.
29 ročný rodák z Amsterdamu nám porozprával o celej doterajšej kariére, aj o tom, aký mal vzťah s Frankom de Boerom či s Marcom van Bastenom.
AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava 2:6.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.