Úvod Správy Transfery Belasí na hosťovaniach: Medved pri treťom štarte za Wislu s remízou

Belasí na hosťovaniach: Medved pri treťom štarte za Wislu s remízou

Ako sa darilo belasým na hosťovaniach?

V tradičnej rubrike Belasí na hosťovaniach sme sa pozreli, ako sa počas víkendu darilo našim hráčom, ktorí hosťujú v iných kluboch. Prehľad vám prinášame výnimočne až v utorok, keďže zápas Zaglebie Lubin s účasťou Dejana Dražiča bol na programe až v pondelok večer.

David Hrnčár odohral za Zlaté Moravce plnú minutáž v ligovom stretnutí v Žiline. Aj keď ViOn v druhom polčase vyrovnal na 1:1, napokon odišiel zo Žiliny s prehrou 1:4. Tri kolá pred koncom základnej časti je v tabuľke na piatom mieste, ešte však potrebuje body, aby si zaistil účasť v hornej šestke.

Dejan Dražič bol v základnej zostave Zaglebie Lubin v pondelkovom súboji na štadióne Warta Poznaň. Dejan strávil na ihrisku 84 minút. Zaglebie prehralo 0:1 a v priebežnej tabuľke poľskej Ekstraklasy je ôsme.

Žan Medved si pripísal svoj tretí štart v drese Wisly Krakov. V zápase na ihrisku Slask Wroclaw prišiel na ihrisko ako striedajúci hráč v 73. minúte za stavu 1:1, ktorý zostal v platnosti až do konca. Wislu mohla remíza mrzieť, pretože v druhom polčase nevyužila pokutový kop, ktorý zneškodnil bývalý brankár Slovana Matúš Putnocký.

Alen Mustafič v drese Nitry cez víkend nehral, keďže duel Sereď – Nitra bol z dôvodu nespôsobilého terénu preložený na 23. februára.

Elektronické vydanie bulletinu na dnešný zápas.
Belasí v sobotu o 18:00 vyzvú MŠK Žilina.