Úvod Správy Ukázali sme, že sa dá s nimi hrať

Ukázali sme, že sa dá s nimi hrať

Erik Grendel: „Ukázali sme, že sa dá s nimi hrať. Treba len podať disciplinovaný výkon.“

„Ukázali sme, že sa dá s nimi hrať. Treba len podať disciplinovaný výkon,“ povedal po zisku prvého bodu v skupinovej fáze Európskej ligy Erik Grendel. Slovanisti si ho vo štvrtok večer po bezgólovej remíze pripísal na Pasienkoch s jedným z favoritov na postup Paríž Saint-Germain.

Médiá po stretnutí riešili dilemu, či „belasí“ môžu byť s bodom spokojní. Remíza s tak silným súperom je bez pochýb vynikajúci výsledok, no poslednú desaťminútovku hrali zverenci trénera Vladimíra Weissa v presile o dvoch hráčov. „Získali sme bod. Sme spokojní, pretože mali viac príležitostí ako my,“ uviedol kreatívny stredopoliar a dodal: „Samozrejme, v posledných desiatich minútach sa hralo hore – dolu. Gól visel na vážkach. Môžeme byť radi, že sme neinkasovali a smutní z toho, že sme neskórovali. Remíza je asi v poriadku.“

Aj vďaka príchodu striedajúceho Grendela na ihrisko začal súper z Paríža viac faulovať, čo si odniesli červenými kartami Chantome a Tiéné. „Chcel som priniesť na ihrisko niečo nové, čo tam dovtedy nebolo. Či sa mi to podarilo, to nech posúdia iní. Mne sa hralo dobre a teším sa na ďalšie zápasy,“ uviedol 23-ročný futbalista.

Slovanisti sa zase presvedčili, že vyspelosť hráčov zo silných súťaží je niekde úplne inde ako trebárs v prípade súperov z Corgoň ligy. „S tým sme počítali. Ich individuálna technika je na vysokej úrovni. Máme sa od nich čo učiť a pracovať na tom,“ doložil Grendel.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Pozápasové hodnotenia trénerov po dohrávke 3. kola Fortuna ligy 2021/22 MFK Ružomberok – ŠK Slovan Bratislava (1:0).
MFK Ružomberok - ŠK Slovan Bratislava 1:0.
V akej zostave dnes nastúpia belasí?

Neprehliadnite

Zmena sa týka zápasov s Pohroním a Liptovským Mikulášom.
CK FutbalTour.sk organizuje zájazd pre fanúšikov do Grécka.
ŠK Slovan v prvom zápase Konferenčnej ligy UEFA prehral s FC Kodaň 1:3. V najbližšom zápase Konferenčnej ligy sa predstavíme 30. septembra o 21:00 na štadióne PAOK FC.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.