Úvod Správy Fortuna liga Podporte belasých v ankete Hráč mesiaca

Podporte belasých v ankete Hráč mesiaca

Početné zastúpenie slovanistov v ankete Hráč mesiaca Fortuna ligy za mesiac december.

Záver roka vyšiel belasým na výbornú. V troch decembrových zápasoch získali plný počet bodov so skóre 8:2. Vydarené tímové výsledky sa premietli aj do zastúpenia v tradičnej ankete Hráč mesiaca Fortuna ligy za mesiac december. O vaše hlasy sa uchádzajú Kenan Bajrič, Dávid Holman, Lukáš Pauschek a Rafael Ratao.

Slovanistov môžete v ankete Hráč mesiaca podporiť svojím hlasom tu: https://hracmesiaca.zoznam.sk/#hrac-mesiaca

Kenan Bajrič podáva v tejto sezóne kvalitné, stabilné výkony, a svoj herný progres potvrdil aj z závere roka. V troch decembrových dueloch nevynechal ani minútu, prispel k dvom čistým kontám a v každom zápase dosiahol minimálne 62-percentnú úspešnosť v osobných súbojoch.

Dávid Holman zažil výborný záver roka. Najprv dvomi gólmi rozhodol o našom domácom víťazstve 2:0 nad Trenčínom, o týždeň neskôr v derby premenil pokutový kop, ktorým otvoril skóre stretnutia. Náš ofenzívny stredopoliar sa tiež rozohral do výbornej formy a veríme, že si ju prenesie aj do roka 2021.

Lukáš Pauschek nevynechal v decembri ani minútu a na pravom kraji obrany patril k oporám belasých. Odchovanec Slovana sa blysol aj v derby, keď peknou prihrávkou pripravil gólovú pozíciu pre Ibrahima Rabia. Lukáš predvádzal spoľahlivé výkony v defenzíve, a keď na to bol priestor, snažil sa podporovať aj ofenzívu.

Rafael Ratao v najlepšej možnej chvíli potvrdil svoj status najproduktívnejšieho hráča belasých. V poslednom zápase roka so Žilinou najprv výbornou prihrávkou pripravil gól pre Erika Daniela, a sám v záverečných sekundách stretnutia víťazným gólom rozhodol o našom triumfe 3:2. Brazílčanovi sa darí, čo môže potvrdiť aj v hlasovaní v ankete o Hráča mesiaca.

Nesmieme zabudnúť, že v ankete Hráč mesiaca za december je aj náš kmeňový hráč David Hrnčár, ktorý hosťuje v Zlatých Moravciach. David Hrnčár odohral v decembri skvelý duel v Dunajskej Strede, kde sa strelecky presadil a zároveň po jeho parádnom úniku po krídle padol tretí gól Zlatých Moraviec.

Za belasých môžete hlasovať ešte do stredy 20. januára tu: https://hracmesiaca.zoznam.sk/#hrac-mesiaca

Slovan TV
Aktuálne novinky
Názory trénerov po zápase 22. kola Fortuna ligy ŠK Slovan Bratislava – FC DAC 1904 Dunajská Streda (3:1).
ŠK Slovan Bratislava - FC DAC 1904 Dunajská Streda 3:1.
V akej zostave dnes nastúpia belasí?

Neprehliadnite

Vladimír Weiss bol hrdinom šlágra s Dunajskou Stredou.
ŠK Slovan Bratislava - FC DAC 1904 Dunajská Streda 3:1.
Respirátory odovzdali osobne hráči ŠK Slovan.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.