Úvod Správy Fanshop VIDEO: Ako vznikali unikátne retro-dresy?

VIDEO: Ako vznikali unikátne retro-dresy?

Pozrite si zaujímavý príbeh retro-dresov ŠK Slovan, ktoré si stále môžete zakúpiť prostredníctvom fanshopu.

Chcete mať doma retro-dres ŠK Slovan, ktorý je autentický s tým, v ktorých hrávali hviezdy ako Ladislav Kubala, Michal Vičan, Ferdinand Daučík, Viktor Tegelhoff, Ivan Chodák či najlepší strelec histórie klubu Ján Arpáš? Vďaka limitovanej edícii, ktorá prišla na trh v predvianočnom období, môžete na vlastnej koži okúsiť etapu bohatej histórie najúspešnejšieho slovenského klubu.

ŠK Slovan vydal limitovanú edíciu retro-dresov z obdobia rokov 1939-1948. Vyrobených bolo len 150 kusov, každý dres má svoje jedinečné sériové číslo uvedené na certifikáte. Špecialitou dresov je proces ich výroby. Vyrábali sa rovnakou technológiou ako v rokoch, keď v nich Slovan hrával – čiže výhradne ručne, pričom výroba celého dresu zaberie 7 hodín. Je to doslova autentický dres oproti tomu z rokov 1939-48.

Dresy je možné záväzne objednať cez https://shop.skslovan.com/sk/suveniry/dresy. Cena exkluzívneho darčeka je 149,90,-€, pre našich permanentkárov je táto cena zvýhodnená na 139,90,-€. Permanentkári si zľavu môžu uplatniť zadaním zľavového kódu, ktorý sme všetkým držiteľom permanentiek poslali prostredníctvom newslettra. 

Viac o týchto dresoch porozprávali v štúdiu TA3 Stanislav Kramarič, ktorý projekt v rámci ŠK Slovan zastrešoval, a Vladimír Snížek, ktorý bol zodpovedný za výrobu dresov. 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Názory trénerov po zápase 16. kola Niké ligy ŠK Slovan Bratislava – MFK Ružomberok (2:2).
ŠK Slovan Bratislava – MFK Ružomberok 2:2.
V akej zostave dnes nastúpia belasí?

Neprehliadnite

ŠK Slovan Bratislava – MFK Skalica 1:0.
ŠK Slovan Bratislava – LOSC Lille 1:1.
Belasá krv opäť potečie na dobročinné účely.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.