Úvod Správy Fortuna liga Greif si cení zákroky, Strelec vyzdvihol spoluhráčov

Greif si cení zákroky, Strelec vyzdvihol spoluhráčov

Hlasy hráčov po zápase v Senici.

Belasí v Senici zvíťazili rozdielom triedy a získali veľmi cenné tri body. Na prvom mieste máme 35 bodov, rovnako ako Dunajská Streda, v náš prospech hovorí lepšie skóre. DAC však má ešte dohrávku so Sereďou k dobru.

K víťazstvu nás nasmeroval David Strelec, ktorý bol v závere prvého polčasu na konci krásnej akcie. Nono dlhým pasom vysunul za obranou Lukáša Pauscheka, ktorý ešte „načechral“ pred bránu Davidovi Strelcovi, ktorý umiestnil loptu do siete. Belasých viackrát podržal aj Dominik Greif, ktorý ešte za stavu 0:0 zneškodnil šancu Yenneho.

Prinášame hlasy našich hráčov z pozápasovej mix-zóny.

Dominik Greif: „Tešíme sa, že si do Bratislavy vezieme tri body. Senica bola nepríjemná. Vedeli sme, že budú poctiví v defenzíve a nebezpeční zo štandardných situácií. Väčšina súperov sa proti nám práve takto prezentuje. Dôležité je, že sme to zvládli. V bráne som sa cítil dobre, po dlhšej dobe som mal v zápase viac práce, z čoho sa teším. Pri šanciach Senice som bol v správnom postavení a rýchlo som zareagoval. Vážim si tieto zákroky a nulu, musel som riešiť aj ťažšie situácie. Pozerám sa len na naše výsledky. Nemá teraz veľmi zmysel venovať prehnanú pozornosť výsledkom Dunajskej Stredy, pretože do konca ligy je ešte veľa kôl a veľa vzájomných zápasov. Ideme ďalej a myslíme len na seba. Z dneška mám pozitívne dojmy, len tá veľká zima...(úsmev).“

David Strelec: „Bol to taký súbojový zápas. Senica sa snažila zatvárať stred ihriska a hrať na brejky. Som šťastný, že som opäť skóroval, a zvlášť v tak dôležitom okamihu ešte za stavu 0:0. Pri góle však musím vyzdvihnúť spoluhráčov – Nono poslal skvelý pas za obranu a Lukáš Pauschek mi prihral do prázdnej brány, čiže gól je najmú ich zásluha. Teším sa z nášho vysokého víťazstva. Dnes rozhodla najmä efektivita a aj naša kvalita.“

Zdroj foto: Miro Gasidlo, TASR

Slovan TV
Aktuálne novinky
Zažite aj v novej sezóne neopakovateľné chvíle a zážitky na našom Tehelnom poli s novou permanentkou na sezónu 2023/2024. Predaj permanentiek spúšťame v pondelok 12. júna.
Slovinský útočník sa sťahuje na východ republiky.
Belasé srdce o.z. poslalo darčeky ku Dňu detí do Detského kardiocentra NÚSCH a.s. pre malých pacientov, ktorým sme sa snažili aspoň trošku spríjemniť pobyt v nemocnici.

Neprehliadnite

Zapojením do dražby podporíte dobrú vec.
Zabezpečená obrana je veľakrát to, čo rozhoduje o úspechu alebo neúspechu v dôležitých zápasoch.
Zažite aj v novej sezóne neopakovateľné chvíle a zážitky na našom Tehelnom poli s novou permanentkou na sezónu 2023/2024. Predaj permanentiek spúšťame v pondelok 12. júna.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.