Úvod Správy Fanúšikovia Permanentkári, ktorí sa vzdali kompenzácie, si môžu vyzdvihnúť exkluzívny kalendár

Permanentkári, ktorí sa vzdali kompenzácie, si môžu vyzdvihnúť exkluzívny kalendár

Fanúšikovia majú na výber dve možnosti.

Permanentkári, ktorí sa vzdali kompenzácie za ušlé zápasy v sezóne 2019/20, majú od ŠK Slovan garantované exkluzívne darčeky - kalendár „ATMOSFÉRA TEHELNÉHO POĽA“ a tričko „SPOLU SME SLOVAN.“

Kalendár ATMOSFÉRA TEHELNÉHO POĽA, v ktorom ku každému mesiacu roka 2021 prislúcha pamätná fotografia z nového Tehelného poľa, a na dvanástej strane sú mená permanentkárov, ktorí sa vzdali kompenzácie a pomohli klubu, je už vytlačený. Necháme vás, aby ste to posúdili sami, no kalendár skutočne stojí za to a veríme, že si u vás doma nájde dôstojné miesto. Kalendár je vytlačený vo väčšom formáte A2.

Príprava exkluzívnych tričiek adidas SPOLU SME SLOVAN bola logisticky o niečo náročnejšia. Do konca augusta sme zozbierali veľkosti jednotlivých tričiek, ktoré ste nám nahlasovali. Žiaľ, pandémia silno zasiahla aj dodávateľa tohto trička. Pre obmedzenia na hraniciach a celkovú náročnú situáciu vo svete nemal dodávateľ dostatok skladových zásob, aby dokázal do konca roka uspokojiť celú produkciu tričiek. V súčasnosti máme pripravených a natlačených približne 70 % tričiek, zvyšných 30 % bude hotových na prelome rokov, resp. v januári.

Mrzí nás komplikácia v súvislosti s tričkami. Komunikujeme však na rovinu a nechceme robiť sudcov, že teraz sami určíme, ktorí permanentkári tričko dostanú už teraz, a ktorí až po novom roku. Príklad – ak máme 200 permanentkárov s veľkosťou trička XL, no na sklade máme len 100 takýchto tričiek, odmietame rozhodovať, kto sa dočká už teraz, a kto si počká do konca januára.

Na výber máte dve možnosti

1. možnosť:

Vyzdvihnúť si kalendár ATMOSFÉRA TEHELNÉHO POĽA v pokladnici štadióna Tehelné pole v každý pracovný deň od pondelka 30. novembra do piatka 4. decembra v časoch od 15:00 do 19:00

Vyzdvihnúť si tričko SPOLU SME SLOVAN koncom januára 2021

2. možnosť:

Vyzdvihnúť si kalendár ATMOSFÉRA TEHELNÉHO POĽA aj tričko SPOLU SME SLOVAN koncom januára 2021

Ospravedlňujeme sa za to, že tričká nebudú kompletne hotové ešte v tomto roku a budú dostupné až v januári 2021. Chceli sme vám však ponúknuť možnosť vyzdvihnúť si do konca roka „aspoň“ kalendár, aby ste sa čím skôr mohli potešiť z tohto darčeka a začať nový rok s  belasým kalendárom.

Čo je potrebné pre vyzdvihnutie kalendára?

Ak ste si zvolili prvú možnosť a už teraz si vyzdvihnete kalendár ATMOSFÉRA TEHELNÉHO POĽA, stačí prísť na pokladnicu štadióna Tehelné pole v nasledovných časoch:

Pondelok 30. novembra od 15:00 do 19:00

Utorok 1. decembra od 15:00 do 19:00

Streda 2. decembra od 15:00 do 19:00

Štvrtok 3. decembra od 15:00 do 19:00

Piatok 4. decembra od 15:00 do 19:00

Preukázať sa môžete permanentkou zo sezóny 2019/20. Pokiaľ ju nemáte k dispozícii, tak nevadí, pretože máme k dispozícii databázu jednotlivých permanentkárov. V tom prípade stačí predložiť preukaz totožnosti.

V prípade dohody s rodinnými príslušníkmi či kamarátmi môžete vyzdvihnúť kalendáre aj pre svojich kamarátov či spolusediacich, ktorí sa tiež vzdali kompenzácie za permanentku.

Ďakujeme za pochopenie a za vašu priazeň.

 

 

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Vasil Božikov na štarte zimnej prípravy.
Tréner Darko Milanič na štarte zimnej prípravy.
Reportáž Slovan TV zo začiatku zimnej prípravy.

Neprehliadnite

Rozhovor s generálnym riaditeľom klubu Ivanom Kmotríkom ml.
Tréner Darko Milanič v rozhovore po skončení jesennej časti.
ŠK Slovan zdolal Žilinu 3:2.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.