Úvod Správy Eventy YEME plnochutné potraviny strieborným partnerom ŠK Slovan Bratislava

YEME plnochutné potraviny strieborným partnerom ŠK Slovan Bratislava

Belasí spájajú sily s tými najlepšími.

Najúspešnejší slovenský klub posilňuje svoje partnerstvo so sieťou plnochutných potravín YEME. YEME plnochutné potraviny sa stali novým strieborným partnerom ŠK Slovan Bratislava.

ŠK Slovan ako úradujúci majster a historicky najúspešnejší slovenský klub spája svoje sily s tými najlepšími. Nové partnerstvo otvára nové možnosti spolupráce medzi dvomi značkami, ktoré sa snažia vo svojom segmente byť tými najlepšími. „Veľmi sa tešíme, že môžeme oficiálne oznámiť YEME plnochutné potraviny ako nášho nového strieborného partnera. Spájame sily s najlepšími a nás i YEME spája viacero charakteristík. My chceme byť najlepší na futbalovom poli a ponúknuť nášmu fanúšikovi vždy niečo navyše, YEME sa snaží priniesť do trhu s potravinami nový koncept a viac kvality pre zákazníka. Sme veľmi radi, že aj napriek náročnej situácii, v ktorej sme sa všetci ocitli, nám YEME prejavilo podporu a ešte sme zintenzívnili našu spoluprácu. Veríme, že naše partnerstvo budeme ešte utužovať a spojenie s týmto partnerom ocenia aj naši fanúšikovia,“ povedal obchodný riaditeľ ŠK Slovan Tomáš Ružička.

„Slovan a Yeme. Čo máme spoločné? Myslíme si, že dobré jedlo a dobrý futbal sú jedným z najväčších zdrojov ľudskej vitality a radosti zo života. Napriek tomu, že je Slovan od nás starší o 95 rokov, oboch nás stále ženie vpred vášeň ponúkať Bratislavčanom zážitok a kvalitu. Obaja sme vyrástli, cítime sa a aj sme úzko spätí s miestnou komunitou. Spolu vytvárame spoločenstvo, ktorého tmelom sú dobré vzťahy a vzájomná pomoc. Aj pre tieto hodnoty sme sa stali hrdými podporovateľmi bratislavského futbalu. Aj preto sa tešíme, že môžeme byť partnermi úradujúceho majstra a historicky najúspešnejšieho slovenského klubu,“ povedal na margo spolupráce generálny riaditeľ YEME Peter Varmuža.

YEME prevádzkuje v Bratislave štyri predajne – tú prvú a najväčšiu na Tomášikovej, ďalšie tri na Búdkovej, Námestí SNP a v Panorama City. Koncept potravín YEME sa zakladá na zámere priniesť zákazníkovi čerstvé a kvalitné potraviny od domácich výrobcov či z vlastnej produkcie. YEME ponúka pečivo z vlastnej pekárne, mäso od domácich a overených dodávateľov a priamo v predaji pripravuje čerstvé produkty pre zákazníkov. Samozrejmosťou je široký sortiment čerstvého ovocia a zeleniny a dostatočná ponuka jedál bez lepku či laktózy.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí sa v nedeľu o 15:00 predstavia v Senici.
Joeri de Kamps v rozhovore pred zápasom v Senici.
Nevšedný futbalový príbeh hráča, ktorého futbalový sen sa nerodil vôbec jednoducho. Pozrite si profil Vernona de Marca.

Neprehliadnite

Nevšedný futbalový príbeh hráča, ktorého futbalový sen sa nerodil vôbec jednoducho. Pozrite si profil Vernona de Marca.
Filip Lichý sa vrátil do hry po zranení kolena.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.