Úvod Správy Reprezentácia Vasil Božikov s jubilejným reprezentačným štartom

Vasil Božikov s jubilejným reprezentačným štartom

Bulhari prehrali s Fínskom 1:2.

Počas víkendu bol v rámci asociačného termínu v akcii jeden slovanista.

Vasil Božikov si v súboji Ligy národov s Fínskom pripísal svoj jubilejný 30. reprezentačný štart. Vasil bol opäť kapitánom Bulharska a odohral plných 90 minút. Ani on však nezabránil prehre Bulharska s Fínskom 1:2. Bulhari mohli získať minimálne bod, v druhom polčase však nepremenili pokutový kop. V stredu sa predstavia v Írsku, s ktorým zvedú priamy súboj o udržanie v B-divízii Ligy národov (výkop 18. novembra o 20:45).

Dominik Greif a Lukáš Pauschek boli pripravení na lavičke náhradníkov v zápase Ligy národov Slovensko – Škótsko (1:0). Naši hráči budú mať šancu dostať sa do hry v poslednom novembrovom stretnutí v Česku, ktoré je na programe v stredu o 20:45. Vladimír Weiss pre svalové problémy opustil reprezentačný zraz a na ďalšie ligové zápasy sa bude pripravovať v klube.

Kenan Bajrič bol na lavičke náhradníkov v súboji Ligy národov Slovinsko – Kosovo (2:1).

ŠK Slovan Bratislava ´B´- OFK Malženice 3:2.
Vstupenky na záverečné dva domáce zápasy sezóny.