Úvod Správy Niké liga Zápas s Michalovcami sa odohrá v plánovanom termíne

Zápas s Michalovcami sa odohrá v plánovanom termíne

Úvodný výkop je v sobotu o 17:00.

Duel 13. kola Fortuna ligy MFK Zemplín Michalovce – ŠK Slovan Bratislava sa odohrá v plánovanom termíne v sobotu 7. novembra o 17:00.

V posledných hodinách prebiehala intenzívna komunikácia medzi Úniou ligových klubov (ÚLK) ako riadiacim orgánom súťaže a klubmi v súvislosti so vzniknutou situáciou v michalovskom tíme, kde sa objavili pozitívne prípady na Covid-19.

ŠK Slovan Bratislava sa vždy snažil vychádzať v ústrety ostatným klubom v prospech futbalu či fanúšikov (napr. preloženie júlového zápasu v Dunajskej Strede, aby mohli prísť fanúšikovia).

V tomto konkrétnom prípade sa však musíme riadiť Manuálom Únie ligových klubov, ktorý jasne hovorí o tom, že ak klub má 13 negatívne testovaných hráčov a z nich 1 brankára, zápas sa musí odohrať. O tom, že sa zajtrajší zápas odohrá v plánovanom termíne, teda nerozhodol ŠK Slovan, ale pravidlá dané Manuálom ÚLK.

Komunikovali sme s Úniou ligových klubov, ktorej záujmom bolo odohrať zápas v riadnom termíne, aby sa nenarúšala kontinuita súťaže a nevznikalo veľké množstvo odložených zápasov. Dnes na obed sme zo strany ÚLK ako jediného riadiaceho orgánu súťaže, ktorý má v právomoci zmeny termínov, obdržali informáciu o tom, že máme vycestovať do Michaloviec a odohrať zápas. Držíme sa tejto informácie a sme pripravení na sobotňajší duel.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Vstupenky budú dostupné výhradne online.
Pozrite si prvú reakciu Vladimíra Weissa ml.
Hodnotenie hlavného trénera Vladimíra Weissa st. po zápase Európskej konferenčnej ligy UEFA 2023/24 s KÍ Klaksvík (2:1).

Neprehliadnite

Vstupenky budú dostupné výhradne online.
ŠK Slovan Bratislava – KÍ Klaksvík 2:1.
V predaji sú už aj samostatné vstupenky na jednotlivé zápasy.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.