Úvod Správy Niké liga Zápas s Michalovcami sa odohrá v plánovanom termíne

Zápas s Michalovcami sa odohrá v plánovanom termíne

Úvodný výkop je v sobotu o 17:00.

Duel 13. kola Fortuna ligy MFK Zemplín Michalovce – ŠK Slovan Bratislava sa odohrá v plánovanom termíne v sobotu 7. novembra o 17:00.

V posledných hodinách prebiehala intenzívna komunikácia medzi Úniou ligových klubov (ÚLK) ako riadiacim orgánom súťaže a klubmi v súvislosti so vzniknutou situáciou v michalovskom tíme, kde sa objavili pozitívne prípady na Covid-19.

ŠK Slovan Bratislava sa vždy snažil vychádzať v ústrety ostatným klubom v prospech futbalu či fanúšikov (napr. preloženie júlového zápasu v Dunajskej Strede, aby mohli prísť fanúšikovia).

V tomto konkrétnom prípade sa však musíme riadiť Manuálom Únie ligových klubov, ktorý jasne hovorí o tom, že ak klub má 13 negatívne testovaných hráčov a z nich 1 brankára, zápas sa musí odohrať. O tom, že sa zajtrajší zápas odohrá v plánovanom termíne, teda nerozhodol ŠK Slovan, ale pravidlá dané Manuálom ÚLK.

Komunikovali sme s Úniou ligových klubov, ktorej záujmom bolo odohrať zápas v riadnom termíne, aby sa nenarúšala kontinuita súťaže a nevznikalo veľké množstvo odložených zápasov. Dnes na obed sme zo strany ÚLK ako jediného riadiaceho orgánu súťaže, ktorý má v právomoci zmeny termínov, obdržali informáciu o tom, že máme vycestovať do Michaloviec a odohrať zápas. Držíme sa tejto informácie a sme pripravení na sobotňajší duel.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Názory trénerov po prvom zápase 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov UEFA 2024/25 ŠK Slovan Bratislava – FC Struga (4:2).
Dvojgólový hrdina Kuco bol, po zápase, pri mikrofóne.

Neprehliadnite

Druhý zápas na Tehelnom poli pre Roba = druhý gól.
Dvojgólový hrdina Kuco bol, po zápase, pri mikrofóne.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.