Úvod Správy Fortuna liga Belasí s náhradným realizačným tímom a početnými absenciami

Belasí s náhradným realizačným tímom a početnými absenciami

Aj napriek náročnej situácii budeme bojovať zo všetkých síl.

Už počas soboty sme vás informovali o tom, že testy hráčov a realizačného tímu odhalili v našom A-mužstve 14 pozitívnych prípadov na Covid-19.

Na dnešný zápas aj v zmysle platného Manuálu ÚLK nastúpime. Manuál hovorí o tom, že musíme hrať, pokiaľ máme najmenej 13 negatívne testovaných hráčov a z nich aspoň jedného brankára.

Náš lekársky tím robí maximum, aby sme mohli nastúpiť v čo najlepšej možnej zostave. Definitívnu nomináciu budeme poznať po ukončení antigénového testovania a zhodnotení aktuálneho zdravotného stavu nášho mužstva. Toto vyhodnotenie prebehne približne o 12:30.

„Žiaľ, pre pozitívne testy či zdravotné problémy nám bude chýbať veľa hráčov. Určite nebudeme môcť nastúpiť v plnej sile,“ povedal generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml.

Belasých povedie z dôvodu povinnej karantény Darka Milaniča a jeho tímu náhradný realizačný tím.

„V tejto chvíli je dôležité zomknúť sa, prijať fakty a aj v ťažkej situácii urobiť maximum pre úspech. Preto som sa rozhodol, že počas zápasu budem prítomný na lavičke, aby som osobne vyjadril podporu mužstvu a ukázal, že sme v tom všetci spolu ako jeden klub a ako jedna rodina. Svojou prítomnosťou chcem dať mužstvu najavo, že držíme spolu a nevzdávame sa,“ vyhlásil Ivan Kmotrík ml. Popri Ivanovi Kmotríkovi ml. budú dnes na lavičke aj športový riaditeľ klubu Richard Trutz, ďalej Stanislav Moravec (tréner juniorky), Szilárd Németh (asistent trénera v juniorke), Peter Boroš (tréner brankárov v Akadémii ŠK Slovan) a Matej Balun (kondičný tréner v Akadémii ŠK Slovan).

Zápas 11. kola Fortuna ligy FC DAC 1904 Dunajská Streda – ŠK Slovan Bratislava sa začína dnes o 16:00, priamy prenos odvysiela Orange Sport, resp. na internete Huste.tv.

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Prinášame zápasový bulletin na duel s Lincolnom.
Venujte prosím pozornosť dôležitým informáciám.

Neprehliadnite

Na Majstrovstvách Slovenska v elektronických športoch majú belasí najsilnejšie zastúpenie.
Slovan TV pripravil počas reprezentačnej prestávky profilový rozhovor s Jaromírom Zmrhalom, v ktorom prezradil zaujímavosti zo zákulisia z pôsobenia v Slavii Praha, ale aj mimofutbalové nepríjemnosti v Taliansku.
Najväčšie slovenské derby sa nezadržateľne blíži. Už v nedeľu 17.10. o 17.00 h sa stretnú momentálne tabuľkovo dve najlepšie mužstvá ligy.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.