Úvod Správy Reprezentácia Belasí reprezentanti v akcii – I. časť

Belasí reprezentanti v akcii – I. časť

Vo štvrtok boli v akcii Vasil Božikov a David Strelec.

Vo štvrtkových kvalifikačných zápasoch boli v akcii dvaja naši reprezentanti – Vasil Božikov a David Strelec.

Vasil Božikov sa dočkal veľkej pocty. Kapitán najúspešnejšieho slovenského klubu bol vo včerajšom barážovom zápase s Maďarskom kapitánom svojej rodnej krajiny. Vôbec prvýkrát viedol Bulharov s kapitánskou páskou na rukáve. Vasil odohral plných 90 minút, žiaľ, Bulharom sa semifinále baráže o postup na ME 2020 nevydarilo a s Maďarskom prehrali 1:3. Aj napriek tomu môžeme byť ako slovanisti hrdí, že náš kapitán má vo svoje reprezentácii tak významné postavenie.

David Strelec nastúpil v základnej zostave Slovenska do 21 rokov v kvalifikačnom súboji s Azerbajdžanom. David nehral na hrote, operoval skôr na pozícii ofenzívneho stredopoliara. Na ihrisku strávil 87 minút. Slovenská „21-ka“ vďaka gólu v samom závere zdolala Azerbajdžan 2:1 a pripísala si prvý triumf v kalendárnom roku 2020.

Belasých reprezentuje stredný obranca Robert Tománek.
Aktuálna informácia o končiacich zmluvách hráčov.
V sobotu oslávime 105. narodeniny ŠK Slovan Bratislava! Naším súperom bude Žilina. Ktorý gól proti MŠK, na novom Tehelnom poli, bol doposiaľ najkrajší? Napíšte do komentára.