Úvod Správy Víťazstvo nad lídrom

Víťazstvo nad lídrom

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa.

Juniori ŠK Slovan Bratislava sa rýchlo otriasli po prehre vo Vrbovom a v 11. kole III. ligy Západ sa opäť vrátili na víťaznú cestu. V domácom prostredí potvrdili v dueli s Novými Zámkami úlohu favorita a k zisku troch bodov im tento raz stačil aj jediný gól Mareka Kuzmu v 61. minúte. Zverenci Samuela Slováka si držia druhú priečku v tabuľke s jednobodovým odstupom za vedúcou Šaľou.

Cenný výsledok, a tiež v pomere 1:0, dosiahli na vlastnom trávniku aj mladší dorastenci belasých, ktorí zdolali lídra tabuľky Žilinu. Starší dorastenci si naopak pripísali proti "šošonom" tretiu prehru v sezóne.

Zaujímavý priebeh malo stretnutie našich deväťročných prípravkárov v Malackách so Žolíkom. Hostia síce prvý polčas prehrali 3:4, ale po prestávke im vyšiel dokonalý obrat a víťazstvom 7:4 napodobnili dve družstvá svojich starších kolegov, ktoré na Záhorí zaznamenali plný bodový zisk po jasných triumfoch.

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa:

Slovan juniori – III. liga Západ
11. kolo
ŠK Slovan – FKM Nové Zámky 1:0 (0:0) – gól Slovana: Kuzma
Zostava ŠK Slovan: Gabriš – Vrablec, Bartoš, Teixeira, Cingel – Kapišovský (75. Vaniš), Uhlík, Augustín, Čejtei – Pecko (44. Vajdík), Kuzma (88. Štrba)

Slovan U19 – I. liga staršieho dorastu
11. kolo
ŠK Slovan – MŠK Žilina 1:2 (1:1) – Gašparovič
Zostava Slovana: Hajdúch – Gregora, Fratrič, Stacho, Molnár – Sabo – Martinka, Oravec, Mészáros (54. Tsimbazafy), Gašparovič (57. Kubala) – Kováč

Slovan U18 – II. liga staršieho dorastu Západ
11. kolo
ŠK Slovan – FK Senica U18 1:0 (1:0) – Baláž
Zostava Slovana: Valašík – Tichý (60. Helész), Indrichovič, Lupták, Sýkora – Blazsek (70. Zechmeister), Petráš (90. Rédler), Mašulovič, Buška – Železňák (57. Gális), Baláž

Slovan U17 – I. liga mladšieho dorastu
11. kolo
ŠK Slovan – MŠK Žilina 1:0 (0:0) – Haraslín
Zostava Slovana: Sakar – Kotula, Koníček, Zboniak, Ďurč – Sokol – Lády (51. Podrimavský), Haraslín (71. Nagy), Čambal (80. Repáčik), Reisel – Ďuriš (78. Prachár)

10. kolo
ŠK Slovan – Lokomotíva Trnava 9:2 (2:1) – Vician 3, Beňo a Hronský po 2, Graus, Orth

Slovan U13 – Liga mladších žiakov SFZ – skupina BFZ
7. kolo
Domino – ŠK Slovan 0:23 (0:14) – Németh a Vician po 6, Červenák, Konderla a Graus po 3, Lexa, Gála

Slovan U12 – I. liga mladších žiakov Západ „B“
10. kolo
ŠK Slovan – Lokomotíva Trnava 3:0 (1:0) – Leginus 2, Kobal

Slovan U12 – Liga mladších žiakov SFZ – skupina BFZ
7. kolo
Domino – ŠK Slovan 0:11 (0:3) – Gvora 4, Fejda 2, Kiss, Nagy, Leginus, Rusnák, Korenačka

Slovan U11 – liga prípraviek PMA1
6. kolo
Žolík Malacky – ŠK Slovan 1:13 (1:5) – Krošlák 6, Strelec 3, Mifkovič, Užík, Lieskovský, Hržič

Slovan U10 – liga prípraviek PMB1
6. kolo
Žolík Malacky – ŠK Slovan 1:16 (0:8) – Gajdoš, Pančík, Dufek a Polčic po 4

Slovan U10 – liga prípraviek PMA2
6. kolo
ZŠ Kalinčiakova – ŠK Slovan 1:10 (0:4) – Mrnka 3, Tabak, Karabín a Čerepkai po 2, Hužovič