Úvod Správy Liga Majstrov Aj druhá výprava po návrate na Slovensko s negatívnymi testami

Aj druhá výprava po návrate na Slovensko s negatívnymi testami

Ďalšia priaznivá správa z tábora belasých.

Testovanie na Covid-19 absolvovali aj všetci členovia druhej výpravy Slovana Bratislava, ktorí sa z Faerských ostrovoch vrátili na Slovensko. Táto výprava letela na Faerské ostrovy vo štvrtok a v piatok bola pripravená zasiahnuť do preloženého zápasu s Klaksvíkom.

Podobne ako pri prvej výprave, aj všetci členovia druhej výpravy, ktorí sa vrátili na Slovensko, majú negatívne výsledky testov na Covid-19. Výsledky testov tak potvrdzujú naše tvrdenie, že ŠK Slovan Bratislava mal na Faerských ostrovoch 35 zdravých futbalistov, ktorí neboli nakazení Covid-19. Týchto 35 hráčov bolo negatívne testovaných v nedeľu, pondelok a po návrate (prvá výprava), resp. v stredu, štvrtok a po návrate (druhá skupina).

„Všetci hráči, členovia realizačného tímu a ľudia z manažmentu, ktorí sa z Faerských ostrovoch vrátili do Bratislavy, majú po pretestovaní na Slovensku negatívne výsledky testov na Covid-19. V praxi to znamená, že sme mali na Faerských ostrovoch 35 hráčov, ktorí boli negatívni pred odletom, po prílete a taktiež po návrate, a teda mohli zasiahnuť do zápasu. Výsledky testov prinášajú ešte viac otáznikov nad konaním faerských úradov. Právom sa cítime podvedení a poškodení. Je škandál, že klub, ktorý mal pripravené dve mužstvá a 35 negatívnych hráčov, by mal doplatiť na účelovú snahu miestnych úradov o neodohranie zápasu,“ povedal generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Naše ženy zvládli dva zápasy na ihriskách súperiek.
Futbalisti David Hrnčár a Martin Trnovský sa zúčastnili na podujatí Deň Tehelného poľa.

Neprehliadnite

Futbalisti David Hrnčár a Martin Trnovský sa zúčastnili na podujatí Deň Tehelného poľa.
Základné školy, ktoré navštívili posledné domáce zápasy Slovana Bratislava v minulej sezóne súťažili o zaujímavé ceny v podobe vstupeniek na predstavenie do Slovenského národného divadla, vecné ceny od ŠK Slovan, či prehliadku štadióna Tehelné pole.
Ponúkame vám zvýhodnený balíček na Európsku konferenčnú ligu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.