Úvod Správy Liga Majstrov Aj druhá výprava po návrate na Slovensko s negatívnymi testami

Aj druhá výprava po návrate na Slovensko s negatívnymi testami

Ďalšia priaznivá správa z tábora belasých.

Testovanie na Covid-19 absolvovali aj všetci členovia druhej výpravy Slovana Bratislava, ktorí sa z Faerských ostrovoch vrátili na Slovensko. Táto výprava letela na Faerské ostrovy vo štvrtok a v piatok bola pripravená zasiahnuť do preloženého zápasu s Klaksvíkom.

Podobne ako pri prvej výprave, aj všetci členovia druhej výpravy, ktorí sa vrátili na Slovensko, majú negatívne výsledky testov na Covid-19. Výsledky testov tak potvrdzujú naše tvrdenie, že ŠK Slovan Bratislava mal na Faerských ostrovoch 35 zdravých futbalistov, ktorí neboli nakazení Covid-19. Týchto 35 hráčov bolo negatívne testovaných v nedeľu, pondelok a po návrate (prvá výprava), resp. v stredu, štvrtok a po návrate (druhá skupina).

„Všetci hráči, členovia realizačného tímu a ľudia z manažmentu, ktorí sa z Faerských ostrovoch vrátili do Bratislavy, majú po pretestovaní na Slovensku negatívne výsledky testov na Covid-19. V praxi to znamená, že sme mali na Faerských ostrovoch 35 hráčov, ktorí boli negatívni pred odletom, po prílete a taktiež po návrate, a teda mohli zasiahnuť do zápasu. Výsledky testov prinášajú ešte viac otáznikov nad konaním faerských úradov. Právom sa cítime podvedení a poškodení. Je škandál, že klub, ktorý mal pripravené dve mužstvá a 35 negatívnych hráčov, by mal doplatiť na účelovú snahu miestnych úradov o neodohranie zápasu,“ povedal generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí sa v nedeľu o 15:00 predstavia v Senici.
Joeri de Kamps v rozhovore pred zápasom v Senici.
Nevšedný futbalový príbeh hráča, ktorého futbalový sen sa nerodil vôbec jednoducho. Pozrite si profil Vernona de Marca.

Neprehliadnite

Nevšedný futbalový príbeh hráča, ktorého futbalový sen sa nerodil vôbec jednoducho. Pozrite si profil Vernona de Marca.
Filip Lichý sa vrátil do hry po zranení kolena.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.