Úvod Správy Vstupenky Pozývame vás na letný futbalový večer na Tehelnom poli

Pozývame vás na letný futbalový večer na Tehelnom poli

Zápas s Michalovcami sa začína v utorok o 20:00.

Ideálny letný deň - najprv oddych pri vode, večer futbal na Tehelnom poli. Premiérový domáci zápas v sezóne s Michalovcami sa začína v ideálnom čase v utorok o 20:00. Po dlhšej dobe budeme hrať pod reflektormi, ktoré futbalu vždy dodávajú zvláštne čaro. Belasí chcú nadviazať na víťazstvo 5:0 z Nitry a budú potrebovať aj vašu podporu. Prinášame súhrn najdôležitejších informácií. 

Vstupenky

Vstupenky sú v predaji nepretržite on-line na Ticketmedia.sk.

Vstupenky budú v predaji aj v deň zápasu od 18:30 v pokladnici štadióna Tehelné pole. Výhradne v pokladnici si môžete zakúpiť zľavnené vstupenky (detské, dôchodcovské, ZŤP).

Ak ste si zakúpili permanentku a ešte ste si ju nevyzdvihli, môžete tak urobiť v pokladnici štadióna aj pred zajtrajším zápasom. 

Fanshop

Od 18:30 a ešte aj po skončení zápasu bude na námestí štadióna otvorený fanshop ŠK Slovan. Vo fanshope si už budete môcť zakúpiť nové dresy "Kamufláž" na sezónu 2020/21. V predaji budú aj minulosezónne dresy so zľavou 30 %. 

Až po zápase si odporúčame zakúpiť špeciálnu limitovanú edíciu prosecca "DOUBLE" od Hamšík Winery, pričom cena tohto prosecca je 12,90 €. 

Sedenie

Žiadame fanúšikov, aby dodržiavali stanovený systém sedenia podľa miest vyznačených na vstupenkách a permanentkách. Všetky párne rady zostávajú vyblokované a žiadame vás, aby ste sa v nich nezdržiavali. 

Hygienické opatrenia

Na základe platného nariadenia ÚVZ SR o organizovaní hromadných podujatí prosím venujte pozornosť dodržiavaniu hygienických opatrení.

pri vstupe a počas celej doby strávenej na štadióne majte prosím prekryté horné dýchacie cesty rúškom, šálom či šatkou

pri vstupe na štadión bude k dispozícii dezinfekcia na ruky

žiadame vás o zachovávanie sociálneho odstupu (2 metre) pri vstupoch na štadiónoch, bufetoch, na toaletách či vo vnútorných priestoroch

zdržiavajte sa len v sektore, kam máte zakúpenú vstupenku

zákaz podávania rúk

pokiaľ pociťujete príznaky akéhokoľvek respiračného ochorenia, nechoďte na štadión, zostaňte v domácej izolácii a kontaktujte svojho lekára

pokiaľ pocítite počas zápasu akékoľvek príznaky ochorenia, opusťte štadión a kontaktujte svojho lekára

Otvorenie štadióna

Štadión Tehelné pole sa otvára o 18:30. Fanúšikov vyzývame, aby si príchod nenechali na poslednú chvíľu a prišli s dostatočným časovým predstihom aj z dôvodu zachovania rozostupov pri vstupoch.

Upozorňujeme, že vstup na štadión je jednorazový. Nie je možné opustiť štadión a vrátiť sa späť, vstupenka v tej chvíli automaticky stráca platnosť.

Navigácia

Fanúšikov žiadame, aby sa pri príchode k bránam riadili podľa schodišťa a vstupu (gate) vyznačeného na svojej vstupenke. Upozorňujeme, že na štadión sa dostanete jedine cez konkrétny gate, ktorý je vyznačený na vašej vstupenke.

Bezhotovostné platby v bufetoch

V záujme zrýchlenia obsluhy v bufetoch je na Tehelnom poli zavedený bezhotovostný spôsob platieb v bufetoch. Zaplatiť budete môcť svojou bankomatovou kartou, cash-less kartou alebo permanentkou. Viac informácií nájdete tu.

Parkovanie a doprava

Na štadióne nie je možné parkovanie. Odporúčame parkovať v okolí Junáckej ulice. Fanúšikom taktiež odporúčame využiť linky MHD. Najbližšie zastávky sú Nová doba (linky 2, 4, 53, 75 a 98), prípadne Bajkalská (39, 53, 61, 63, 74, 75, 78, 98, 204, 205).

Slovan TV
Aktuálne novinky
ŠK Slovan Bratislava prehral v Kuopiu po penaltovom rozstrele.
V akej zostave dnes nastúpia belasí?

Neprehliadnite

Novým trénerom Slovana Bratislava sa stal Darko Milanič.
V 2. kole kvalifikácie Európskej ligy sa stretneme s KuPS Kuopio.
Naši hráči budú v akcii počas septembrového asociačného termínu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.