Úvod Správy Fortuna liga Kozák: Som rád, že ľudia videli našu kvalitu

Kozák: Som rád, že ľudia videli našu kvalitu

Názory trénerov po zápase 1. kola Fortuna ligy 2020/21 FC Nitra – ŠK Slovan Bratislava (0:5).

Ján Kozák ml., tréner Slovana: „Prišli sme si po víťazstvo, o ktorom sme rozhodli už do prestávky. Sme spokojní, takto sme si predstavovali vstup do ligy. V prvom polčase sme boli efektívni a chalani išli za gólmi, takže sa k nám pri jednej-dvoch situáciách priklonilo aj šťastie. Boli tam výborné riešenia, dobré nábehy a nešpekulovali sme v koncovke na rozdiel od druhého polčasu, keď už to nebolo také ideálne. Mohli sme totiž pridať aj ďalšie góly. Tešíme sa z vysokého víťazstva, no určite tento výsledok nepreceňujeme. V klube i v kabíne poctivo pracujeme, čo hráči potvrdzovali počas uplynulej sezóny a v nastolenom trende pokračujú aj teraz. Nemáme žiadne právo ani po dnešku kohokoľvek podceniť, všetci na Slovensku nás chcú zdolať a v Európe nás čakajú veľmi kvalitní súperi, na ktorých sa chceme čo najlepšie pripraviť.

Hralo sa v peknej atmosfére a cením si, že celý štadión pri striedaní Ibrahima Rabia zatlieskal nielen jemu, ale celému mužstvu. Som rád, že ľudia videli kvalitu, ktorá sem v podobe Slovana Bratislava prišla, a že chalani im predviedli veľmi dobrý výkon. Teším sa z celého tímu i zo Žana Medveda, ktorý sa rozstrieľal a naplno sa chopil šance či Ibrahima Rabia, na ktorého hru je radosť sa pozerať."

Gergely Geri, tréner Nitry: „Pre nás hrozivý výsledok. Ani výkon nebol podľa predstáv, no teraz by som nechcel ísť do nejakej hlbšej analýzy. Je pred nami ešte veľa kôl, pričom mužstvo sa tvorí za pochodu. V rámci tímu si zápas podrobne vyhodnotíme. Samozrejme, bolo tam veľa zlých vecí. Slovan má obrovskú kvalitu, no k výsledku prispeli aj naše obrovské chyby. Verím, že to z našej strany bude lepšie.“

Slovan TV
Aktuálne novinky
Rozhovor s trénerom Darkom Milaničom.
Vladimír Weiss naplno trénuje s mužstvom a je pripravený na zápas s Ružomberkom.
Kedy a s kým v 10. – 13. kole Fortuna ligy?

Neprehliadnite

Svoju účasť je potrebné vopred nahlásiť prostredníctvom formulára.
Rozhovor s trénerom Darkom Milaničom.
Vladimír Weiss naplno trénuje s mužstvom a je pripravený na zápas s Ružomberkom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.