Úvod Správy Fanúšikovia Do novej sezóny v nových belasých dresoch

Do novej sezóny v nových belasých dresoch

Predstavujeme nové dresy na sezónu 2020/2021.

Aj do novej sezóny vstupujeme s odhodlaním bojovať za belasé farby. Sme odhodlaní dosiahnuť ďalšie úspechy a zvládnuť aj výzvy v súvislosti s globálnou pandémiou, ktorá výrazne ovplyvňuje svet športu.

ŠK Slovan Bratislava sa v sezóne 2020/21 predstaví v nových dresoch s príznačným názvom Kamufláž.

Po edícii dresov „bieli jastrabi,“ ktorá bola špeciálne navrhnutá k storočnici klubu, sa vraciame k tradičnej belasej farbe. Vzor dresov vychádza z maskáčov v elegantnom prevedení.

Dominantnou farbou domácich dresov je belasá s jemnými prvkami bielej. Vonkajšia sada je prevedená v tmavomodrej farbe s belasými prvkami. Na dresoch je použitý vzor digitálnej kamufláže.

„Aj v novej sezóne sme odhodlaní čeliť výzvam a bojovať zo všetkých síl. Pri nových dresoch sme sa vrátili k tradičnej belasej farbe, ktorá Slovan Bratislava sprevádzala od jeho vzniku. Vzor dresov symbolizuje naše odhodlanie a vieru, že spoločne s fanúšikmi zvládneme aj tento pre futbal a šport náročný rok. Chceme vyslať jasný odkaz, že Slovan je stále silný a pripravený na ďalšiu sezónu. Pri tvorbe dresov sme spoločne s naším partnerom adidas využili najnovšie technológie. Samozrejme, dresy sú na mieru navrhnuté pre náš klub a obsahujú technológiu PRIMEGREEN, čiže na ich výrobu je použitý recyklovaný polyester, ktorý šetrí zdroje a znižuje emisie. Snažíme sa myslieť aj na životné prostredie okolo nás. Veríme, že aj tieto dresy budú víťazné a zaujmú našich priaznivcov z Bratislavy i celého Slovenska,“ povedal marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

Na nových dresoch je použitá technológia adidas AeroReady, vďaka ktorej dres ešte lepšie odvádza pot od tela na povrch textílie. Telo si vďaka tomu udrží optimálnu teplotu i pri maximálnom nasadení.

Dresy majú po novom „véčkový límec“ a obsahujú 3D logo klubu. Na prednej strane je logo nového generálneho partnera klubu Niké.  

Pri tvorbe mien hráčov a čísiel bol použitý nový, špeciálny font písma pre ŠK Slovan Bratislava.

Dresy budú čoskoro v predaji aj vo fanshope ŠK Slovan, o spustení predaja budeme včas informovať.

Raz belasý, navždy belasý!

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Hlasy z kabíny po odvetnom zápase v Severnom Macedónsku.
Názory trénerov po odvete 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov UEFA 2024/25 s FC Struga (2:1).
FC Struga – ŠK Slovan Bratislava 1:2.

Neprehliadnite

ZOSTRIH | FC Struga – ŠK Slovan Bratislava 1:2
K Slovan v odvete 2. kola kvalifikácie Ligy majstrov UEFA zvíťazil v Ohride nad FC Struga 2:1. Belasí nadviazali na domáci triumf 4:2 a postúpili do druhého kvalifikačného kola, v ktorom bude naším súperom slovinský klub NK Celje. Prvý zápas odohráme budúcu stredu v Celje.
Aj David Strelec sa už v tejto chvíli nachádza v lietadle smerujúcom do Severného Macedónska.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.