Úvod Správy Fortuna liga Weiss: Už sa teším na novú sezónu

Weiss: Už sa teším na novú sezónu

Vladimír Weiss ml. stihol záver sezóny tak ako si prial.

V závere marca vyjadril prianie stihnúť záver sezóny a prispieť k zisku titulu i domáceho pohára. Toto prianie si splnil a na konte má dva štarty v základnej zostave, pričom ten druhý si pripísal v sobotu s Trnavou, keď na ihrisku strávil celých 90 minút.

Vladimír Weiss ml. sa na ihrisku cítil dobre. „Mal som dobrý pocit, pri prvom domácom štarte v základe som sa snažil nechať na ihrisku všetko. Cítil som sa dobre po kondičnej i hernej stránke, no nie všetky veci mi vyšli podľa predstáv. Hneď na začiatku však nemôžem chcieť všetko. Musím na sebe naďalej pracovať. Mal som veľkú chuť do hry, chcel som potešiť ľudí, no chýbal tomu gól,“ povedal rodený Bratislavčan.

Po dlhodobých zdravotných ťažkostiach nachádza účastník MS 2010 i ME 2016 opäť chuť do futbalu. Paradoxne, v návrate na ihrisko mu pomohlo aj vynútené prerušenie súťaže. „Pauza mi paradoxne pomohla, i keď sa určite neteším, že sa liga prerušila práve za takýchto okolností. Teším sa, že som stihol záver sezóny a v sobotu som odohral 90 minút. Je to taká pekná bodka za sezónou.“

Je zaujímavé, že Vladimír Weiss si až teraz premiérovo zahral v slovenskej lige, no už má na konte double. Sám to však vníma s nadhľadom. „Som rád, že som súčasťou tímu, no uvedomujem si, že na double nemám taký podiel ako ostatní chalani. V kabíne som však našiel výbornú partiu, chalani ma od začiatku prijali. Preto sa veľmi teším z titulu i pohára, pretože cítim, že sme tieto úspechy vybojovali ako jeden tím,“ pokračoval 66-násobný slovenský reprezentant.

Letná pauza bude veľmi krátka, veď nová sezóna sa začína už 8. augusta. Pred nami sú ďalšie ciele a výzvy. „Teším sa na novú sezónu, pretože futbal mi veľmi chýbal. Prestávka je síce kratšia, no aspoň nevypadneme z kondície a rýchlo nabehneme späť do tréningového procesu. Teším sa na nové výzvy,“ uzavrel Vladimír Weiss ml.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Rozhovor s trénerom Darkom Milaničom.
Vladimír Weiss naplno trénuje s mužstvom a je pripravený na zápas s Ružomberkom.
Kedy a s kým v 10. – 13. kole Fortuna ligy?

Neprehliadnite

Svoju účasť je potrebné vopred nahlásiť prostredníctvom formulára.
Rozhovor s trénerom Darkom Milaničom.
Vladimír Weiss naplno trénuje s mužstvom a je pripravený na zápas s Ružomberkom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.